https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 52

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. (V. hiányzik) Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, közepes állapotban
1
12786.

Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. (V. hiányzik) Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, közepes állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
EUR
,
43,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Teljes sorozat, kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, a kötéseken itt-ott  kopásokkal, két kötet gerince elvált, de javítható, egy-két lap hiányzik, illetve elvált
1
12787.

Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Teljes sorozat, kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, a kötéseken itt-ott kopásokkal, két kötet gerince elvált, de javítható, egy-két lap hiányzik, illetve elvált

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Budapest múzeumai. Bp., 1984, Corvina. Kiadói kartonkötésben, védőborítóval, gazdag képanyaggal
1
12788.

Budapest múzeumai. Bp., 1984, Corvina. Kiadói kartonkötésben, védőborítóval, gazdag képanyaggal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Gombos Zoltán: Régi kertek Pesten és Budán. Bp., 1974. Natura
1
12789.

Gombos Zoltán: Régi kertek Pesten és Budán. Bp., 1974. Natura

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Walkó László: Budapesttől Velencéig írásban és képben. Előszó Dessewffy Arisztid. Bp. 1907. Athenaeum. 440p. (Menetrend, hirdetések.) Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.
1
12790.

Walkó László: Budapesttől Velencéig írásban és képben. Előszó Dessewffy Arisztid. Bp. 1907. Athenaeum. 440p. (Menetrend, hirdetések.) Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Józsefvárosi Lexikon 1970. Az MSZMP VIII. ker. Bizottsága és a Fővárosi Tanács VIII. ker. Tanács kiadásában. Kiadói műbőr kötésben. Korának megfelelő állapotú.
1
12791.

Józsefvárosi Lexikon 1970. Az MSZMP VIII. ker. Bizottsága és a Fővárosi Tanács VIII. ker. Tanács kiadásában. Kiadói műbőr kötésben. Korának megfelelő állapotú.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ignácz Rózsa: Levelek Erdélyből. Bp., 1ö42, Dante Könyvkiadó. Laza félvászon kötésben, jó állapotban.
1
12792.

Ignácz Rózsa: Levelek Erdélyből. Bp., 1ö42, Dante Könyvkiadó. Laza félvászon kötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Prinz Gyula: Magyarország földrajza. Bp., 1942, Renaissance Könyvkiadóvállalat. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
1
12793.

Prinz Gyula: Magyarország földrajza. Bp., 1942, Renaissance Könyvkiadóvállalat. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vígh Károly: A Váci Kőtóttárügyár törénete. Bp., 1960.  100p.
1
12794.

Vígh Károly: A Váci Kőtóttárügyár törénete. Bp., 1960. 100p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Marót János dr.: Fertőd útikalauz.1961, Győr-Sopronmegyei Nyomdai Vállalat. Illusztrált kiadói papír kötésben.
1
12795.

Marót János dr.: Fertőd útikalauz.1961, Győr-Sopronmegyei Nyomdai Vállalat. Illusztrált kiadói papír kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Dr. Thirring Gusztáv-Dr. Heimler Károly: Sopron, Kőszeg, Eger és környékének részletes kalauza. 3 kalauz egy könyvbe kötve. Egészvászon kötésben, a kötés jó, belül a lapok több helyen megviselt állapotban.
1
12796.

Dr. Thirring Gusztáv-Dr. Heimler Károly: Sopron, Kőszeg, Eger és környékének részletes kalauza. 3 kalauz egy könyvbe kötve. Egészvászon kötésben, a kötés jó, belül a lapok több helyen megviselt állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Perényi Antal: A veszprémi Dávid-árvaház története. Veszprém, 1892, Kompolthy T. "Petőfi" Könyvnyomdája. Kissé szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1
12797.

Perényi Antal: A veszprémi Dávid-árvaház története. Veszprém, 1892, Kompolthy T. "Petőfi" Könyvnyomdája. Kissé szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz