1865 Kertészgazda. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 1. évf. 18. sz. Pest, E... https://www.darabanth.com/hu/242-Gyorsarveres/242.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~200007/1865-Kerteszgazda-Szerk-Girokuti-P-Ferenc-1-evf-18-sz-Pest-Emich-Gusztav-Kicsit-kopot~II1132438
1132438
12352
242
Printed Materials
Leírás: 1865 Kertészgazda. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 1. évf. 18. sz. Pest, Emich Gusztáv. Kicsit kopott, enyhén foltos állapotban, 16 p.
: vörös_iván