Külföldi emlékveretek

Tételek száma: 26

Német Államok / Heilbrunn 1717. "A Reformáció Jubileuma" Ag emlékérem. Szign.: P.H. Müller (29.93g/43.55mm) T:2 German States / Heilbrunn 1717. Commemorative Ag medallion of the Reformation jubilee. "HIC QVOQVE SARTA DEO ENE CONSERVANTE MANEBIT - MEM.IVB.II.HEIL.BR / HAC SALVATORIS PORRO LAETABIMVR VNDA - MANAT ADHVC SALIENS FONTE SALVTIS AQVA". Sign.: P.H. Müller (29.93g/43.55mm) C:XF
30942.

Német Államok / Heilbrunn 1717. "A Reformáció Jubileuma" Ag emlékérem. Szign.: P.H. Müller (29.93g/43.55mm) T:2
German States / Heilbrunn 1717. Commemorative Ag medallion of the Reformation jubilee. "HIC QVOQVE SARTA DEO ENE CONSERVANTE MANEBIT - MEM.IVB.II.HEIL.BR / HAC SALVATORIS PORRO LAETABIMVR VNDA - MANAT ADHVC SALIENS FONTE SALVTIS AQVA". Sign.: P.H. Müller (29.93g/43.55mm) C:XF

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

Német Államok / Altötting ~1720. Szanhedrin (főtanácsi) szív alakú medál, előlapján ovális szentképet tartó két angyallal, hátlapján Mária Szentháromság általi megkoronázása. (9.95g/57.5x52.5mm) T:2- R! German States / Altötting ~1720. Sanhedrin medal. "S M OETHING - PATRONA B" (9.95g/57.5x52.5mm) C:VF Rare
30943.

Német Államok / Altötting ~1720. Szanhedrin (főtanácsi) szív alakú medál, előlapján ovális szentképet tartó két angyallal, hátlapján Mária Szentháromság általi megkoronázása. (9.95g/57.5x52.5mm) T:2- R!
German States / Altötting ~1720. Sanhedrin medal. "S M OETHING - PATRONA B" (9.95g/57.5x52.5mm) C:VF Rare

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

NSZK 1953. Jelzett Ag lövészérem a "Rheinische Post" napilap gravírozásával (24,78g/0.835/40mm) T:2 fülnyom FRG 1953. "SCHARFES AUGE SICHERE HAND UND EIN HERZ FÜRS VATERLAND" marked Ag medallion with engraving "Zum 60 jähr. Bestehen - Rheinische Post" (24,78g/0.835/40mm) C:XF ear mark
30944.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Németország 1991. "II. Nagy Frigyes" aranyozott Cu-Ni emlékérem tanúsítvánnyal (30mm) T:2 (PP) Germany 1991. "Frederick II the Great" gold plated Cu-Ni commemorative coin with certificate (30mm) C:XF (PP)
30945.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Németország 1991. "Wolfgang Amadeus Mozart" ezüstözött fém emlékérem T:2 (PP) ujjlenyomat Germany 1991. "Wolfgang Amadeus Mozart" commemorative silver plated metal medallion C:XF (PP) fingerprint
30946.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Németország ~1996. "Daimler és Benz / Mercedes-Benz 1886" Ag emlékérem füllel (~11g(0.800/32mm) T:2 ph. Germany ~1996. "Daimler and Benz / Mercedes-Benz 1886" Ag medal with ear (~11g/0.800/32mm) C:XF edge error
30947.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Németország DN "Szent Kristóf" Br jelvény (61x77mm) T:2- Germany ND "St. Christopher" Br badge. "ST. CHRISTOPHER SEI UNS FÜHRER" (61x77mm) C:VF
30948.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Olasz Államok / Pápai Állam 1782. "VI. Pius Pápa Bécsi látogatása" Sn emlékérem (28.61g/44.85mm) Szign.: Johann Leonhard Oexlein (1715-1787) T:2,2- R! Italy / Papal States 1782. "The Visit of Pius VI in Vienna" Sn commemorative medallion. "PAPA PIVS SEXTVS FAMA SVPER AETHERA NOTVS - PEREGRINVS APOSTOLIC VIENNAE MENSE MART 1782 / REDIVIVI" Sign.: Johann Leonhard Oexlein (28.61g/44.85mm) C:aXF R!
30949.

Olasz Államok / Pápai Állam 1782. "VI. Pius Pápa Bécsi látogatása" Sn emlékérem (28.61g/44.85mm) Szign.: Johann Leonhard Oexlein (1715-1787) T:2,2- R!
Italy / Papal States 1782. "The Visit of Pius VI in Vienna" Sn commemorative medallion. "PAPA PIVS SEXTVS FAMA SVPER AETHERA NOTVS - PEREGRINVS APOSTOLIC VIENNAE MENSE MART 1782 / REDIVIVI" Sign.: Johann Leonhard Oexlein (28.61g/44.85mm) C:aXF R!

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Olaszország DN "Emberi Jogok Nemzetközi Intézete - Nemzetközi Katonai Kurzusok - San Remo" zománcozottt fém és fa falra akasztható plakett (230x165mm) T:2 Italy ND "International Institute of Humanitarian Law - International Military Courses - San Remo" enamelled metal and wooden hangable plaque (230x165mm) C:XF
30950.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

30951.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Szerbia 1889. "I. Sándor koronázási medál" Br emlékérem füllel (37mm) T:2 Serbia 1889. "Alexander I coronation medal" Br medallion with ear (37mm) C:XF
30952.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1998. "150 éve született Fritz Henkel, a Henkel Csoport alapítója" jelzett Ag emlékérem (31,49/0.999/35mm) T:2 (PP) ph., felületi karc 1998. "150th Anniversary of the birth of Fritz Henkel, founder of the Henkel Group" marked Ag commemorative medallion (31,49/0.999/35mm) C:XF (PP) edge error, slightly scratched
30953.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft