Könyvek: Vallás

Tételek száma: 32

De imitatione Christi. Libri quatuor. Paris, 1773. Barbou. Korabeli, kissé sérült egészbőr kötésben / In full leather binding
13570.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

[Égi manna. Imádságos és énekeskönyv a keresztény katolikus ifjúság számára. Szerk.: Zádori Ev. János.] h. n., é. n., k. n. Csontberakásos, fém fedeles, kicsit laza, kopott félbőr kötésben, a címlapja hiányzik.
13571.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Csapodi Csaba: A párizsi hóráskönyv. Budapest, Helikon 1985. Bársony kötésben és dísz tokban, kísérőfüzettel, jó állapotban
13572.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

13573.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

13574.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

[Goffiné, Leonard:] Goffine Lénárt katholikus oktató- és épületes könyve. Bp., 1903, Szent István Társulat. Kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13575.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Rambach János Jakabnak Hassiai Fő-Superintend Gissai Theol. Dokt. és Consist Assess Úr Jézus Kristusnak kín-szenvedéséről való elmélkedései a négy Evangyelistáknak meg-egyező írások szerént. Németről magyar nyelvre fordította Nagy István. Második kötés. Posonban, 1790. Wéber Simon Péter betűivel. 898-1472p. Korabeli, díszített, bordázott egészbőr kötésben, jó állapotban
13576.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

13577.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Vida Sándor: Steinberger György élete. Hódmezővásárhely. 1938.
13578.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1991 A Szentatya Magyarországon. Rengeteg képpel illusztrált könyv. 120p.
13579.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

13580.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

13581.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft