Fotó

Tételek száma: 287

cca 1980 Ujhelyi István (1936-2003): Nyáj, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm
11419.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1980 Ujhelyi István (1936-2003): ... ilyen ..., pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 39x26 cm
11420.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1940 Vadas Ernő (1899-1962)  Krasznahorka vára.  Pecséttel jelzett fotó. 18x24 cm
11421.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1975 Vincze János (?-?): Kapu, szolarizációs technikával készült fotografika, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 39x29 cm
11422.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1989 Kump Walter: Harc a korongért, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 13x18 cm
11423.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1860 Erzsébet királyné kabinet fotó / cca 1860 Queen Elisabeth (Sisi) photo 7x11 cm
11424.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1875 Erzsébet császáné fotója. Oscar Kramer, Wien. / cca 1875 Photo of Empress Elisabeth (Sisi)  7x11 cm
11425.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1879 Ferenc József és Erzsébet királyné ezüstlakodalmának emlékkártyája két fotóval / 1879 Memory from the silver wedding of Emperor Franz Joseph and Sisi with two photos 10x6 cm
11426.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1880 Ferenc József császár keményhátú fotója. Kozmata F. műterméből / cca 1880 Photo of Franz Joseph Emperor 7x11 cm
11427.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

cca 1880 Sisi (Erzsébet magyar királyné), keményhátú fotó, dombornyomott, címeres papírkeretben, 17x23 cm / Empress Sisi, wife of Franz Joseph I, Photo in embossed frame, 17x23 cm
11428.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1880-1890 Ferenc József császár és magyar király, keményhátú fotó, dombornyomott, címeres papírkeretben, 17x23 cm / Emperor Franz Joseph, Photo in embossed frame, 17x23 cm
11429.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1861 Rudolf és Gizella koronahercegek gyermekkori  képe. Langerer, Wien, / 1861 Photo of Kornprinz Rudolf and Gisella. 6x9 cm
11430.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft