Fotó Tételek száma: 287
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1286820
11419
Photo
cca 1980 Ujhelyi István (1936-2003): Nyáj, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm 1282240
11420
Photo
cca 1980 Ujhelyi István (1936-2003): ... ilyen ..., pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 39x26 cm 1289692
11421
Photo
cca 1940 Vadas Ernő (1899-1962) Krasznahorka vára. Pecséttel jelzett fotó. 18x24 cm 1282041
11422
Photo
cca 1975 Vincze János (?-?): Kapu, szolarizációs technikával készült fotografika, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 39x29 cm 1287485
11423
Photo
cca 1989 Kump Walter: Harc a korongért, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 13x18 cm 1284496
11424
Photo
cca 1860 Erzsébet királyné kabinet fotó / cca 1860 Queen Elisabeth (Sisi) photo 7x11 cm 1286574
11425
Photo
cca 1875 Erzsébet császáné fotója. Oscar Kramer, Wien. / cca 1875 Photo of Empress Elisabeth (Sisi) 7x11 cm 1242850
11426
Photo
1879 Ferenc József és Erzsébet királyné ezüstlakodalmának emlékkártyája két fotóval / 1879 Memory from the silver wedding of Emperor Franz Joseph and Sisi with two photos 10x6 cm 1286571
11427
Photo
cca 1880 Ferenc József császár keményhátú fotója. Kozmata F. műterméből / cca 1880 Photo of Franz Joseph Emperor 7x11 cm 1281106
11428
Photo
cca 1880 Sisi (Erzsébet magyar királyné), keményhátú fotó, dombornyomott, címeres papírkeretben, 17x23 cm / Empress Sisi, wife of Franz Joseph I, Photo in embossed frame, 17x23 cm 1281112
11429
Photo
cca 1880-1890 Ferenc József császár és magyar király, keményhátú fotó, dombornyomott, címeres papírkeretben, 17x23 cm / Emperor Franz Joseph, Photo in embossed frame, 17x23 cm 1286585
11430
Photo
1861 Rudolf és Gizella koronahercegek gyermekkori képe. Langerer, Wien, / 1861 Photo of Kornprinz Rudolf and Gisella. 6x9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft