Festmények és grafikák Tételek száma: 210
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1092710
10120
237
Orosz Gellért (1919-2002): Vázlatrajz. Tus, papír, jelzés nélkül, hátán eredetigazolással, üvegezett keretben, 28×20 cm 837613
10121
237
Pálffi jelzéssel: Ismeretlen magyar katonatiszt portréja, olaj, farost, apró hibákkal, 63×40 cm 949766
10122
237
Martin Erich Philipp (1887-1978):Úton vízért. Rézkarc, papír, jelzett. 14,5x9cm 1076764
10123
237
Pignataro jelzéssel: Szekerezés az alpesi úton, olaj, vászon, 38,5×55 cm 1089648
10124
237
Pólya jelzéssel: Vigadalom, olaj, fa, 44×50,5 cm 1089722
10125
237
Pólya jelzéssel: Női akt, akvarell, papír, kartonra ragasztva, a karton szélein gyűrődéssel, 40×25 cm 1090370
10126
237
Pólya jelzéssel: Séta az esőben, akvarell, papír, díszes, üvegezett fa keretben, 31,5×23,5 cm 1062418
10127
237
Raszler Károly (1925-2005): Római emlék II. Rézkarc (próba), papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×19 cm 1075696
10128
237
Raszler Károly (1925-2005): Római emlék I. Rézkarc (próba), papír, jelzett, üvegezett keretben, 11×19 cm 1090439
10129
237
Révay jelzéssel: Karády Katalin (aláírt). Ceruza, papír, felcsavarva, 45×34 cm 1098169
10130
237
Reich Károly (1922-1988): Akt lovon. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm 1072573
10131
237
Davori Relković Demetria: Felhős Balaton. Olaj, karton, jelzett, keretben, 40×50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft