Festmények és grafikák

Tételek száma: 210

Orosz Gellért (1919-2002): Vázlatrajz. Tus, papír, jelzés nélkül, hátán eredetigazolással, üvegezett keretben, 28×20 cm
10120.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Pálffi jelzéssel: Ismeretlen magyar katonatiszt portréja, olaj, farost, apró hibákkal, 63×40 cm
10121.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

10122.

Martin Erich Philipp (1887-1978):Úton vízért.
Rézkarc, papír, jelzett. 14,5x9cm

Kikiáltási ár:
800 Ft

Pignataro jelzéssel: Szekerezés az alpesi úton, olaj, vászon, 38,5×55 cm
10123.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Pólya jelzéssel: Vigadalom, olaj, fa, 44×50,5 cm
10124.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Pólya jelzéssel: Női akt, akvarell, papír, kartonra ragasztva, a karton szélein gyűrődéssel,  40×25 cm
10125.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Pólya jelzéssel: Séta az esőben, akvarell, papír, díszes, üvegezett fa keretben, 31,5×23,5 cm
10126.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Raszler Károly (1925-2005): Római emlék II. Rézkarc (próba), papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×19 cm
10127.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

10128.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Révay jelzéssel: Karády Katalin (aláírt). Ceruza, papír, felcsavarva, 45×34 cm
10129.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Reich Károly (1922-1988): Akt lovon. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm
10130.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Davori Relković Demetria: Felhős Balaton. Olaj, karton, jelzett, keretben, 40×50 cm
10131.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft