Kortárs festmények és grafikák

Tételek száma: 52

Tallós Ilona (1918-1991): Algériai falu, 1978-79. Olaj, vászon, faroston, jelzés nélkül. Katalógusszám 126 és reprodukálva: Tüskés Anna: A festészet csendes hatalma, Tallós Ilona. Pécs, 2025, PTE Művészettörténet Tanszék Művészeti Kar, 167. o. Keretben. 50×70 cm.
25.

Ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Tallós Ilona (1918-1991): Nudisták a Balatonon. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Katalógusszám nélkül. Apró felületi sérüléssel. 50×70 cm.
26.

Ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Tallós Ilona (1918-1991): Algériai strand, 1978-79. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Katalógusszám 127 és reprodukálva: Tüskés Anna: A festészet csendes hatalma, Tallós Ilona. Pécs, 2025, PTE Művészettörténet Tanszék Művészeti Kar, 169. o. 50×59 cm. Keretben. / Ilona Tallós (1918-1991): Beach in Algeria, 1978-79. Oil on canvas, unsigned. Catalogue no. 27 and reproduced in the mnography: Tüskés Anna: A festészet csendes hatalma, Tallós Ilona. Pécs, 2025, PTE Művészettörténet Tanszék Művészeti Kar, page 169. 50×59 cm. Framed.
27.

Ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Tallós Ilona (1918-1991): Ülő női akt. Olaj, vászon, faroston, jelzés nélkül. Katalógusszám nélkül. 60x50 cm. Keretben.
28.

Ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Tallós Ilona (1918-1991): Téli tere-fere. Olaj, farost, jelezve jobbra lent: Tallós. Katalógusszám nélkül. 60x76 cm. Keretben.
29.

Ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Tallós Ilona (1918-1991): Balatonpart. Olaj, farost, jelezve balra lent: Tallós. Katalógusszám nélkül. 50x60 cm. Egészen apró felületi karcolással. Keretben.
30.

Ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Tallós Ilona (1918-1991): Vadász és őzek. Olaj, farost, jelzés nélkül. Katalógusszám nélkül. 82×47 cm. Keretben.
31.

Ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Tallós Ilona (1918-1991): Tehenek (nyári rét), 1989. Olaj, farost, jelezve balra lent: Tallós 89. Katalógusszám nélkül. 55×60 cm. Keretben.
32.

Ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Tallós Ilona (1918-1991): Dombos téli táj. Olaj, vászon, faroston, jelzés nélkül. Katalógusszám nélkül. 57×78 cm. Keretben.
33.

Ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Tallós Ilona (1918-1991): Balatoni szőlőhegy. Olaj, farost, jelezve balra lent: Tallós. Reprodukálva: Tallós Ilona. H.n., 1997, DTPrint, 38 o. Katalógusszám nélkül. 67×44 cm. Keretben.
34.

Ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Tallós Ilona (1918-1991): Látkép (Balatongyörök). Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. Katalógusszám nélkül. 50×60 cm. Keretben.
35.

Ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Tallós Ilona (1918-1991): Csendélet vaddal/Fácános csendélet, 1970-75. Olaj, farost, jelezve balra fent: Tallós. Katalógusszám 114 és reprodukálva: Tüskés Anna: A festészet csendes hatalma, Tallós Ilona. Pécs, 2025, PTE Művészettörténet Tanszék Művészeti Kar, 159. o. 59,5×73 cm. Keretben.
36.

Ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft