Porcelán Tételek száma: 86
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1051606
11143
232
26000
Kislány kismacskával figurális porcelán, kézzel festett, jelzett (két kardos), kis lepattanással, m: 20 cm 1025238
11144
232
Bavaria Schumann Arzberg mélytányér készlet (6db), matricás, jelzett, hibátlan, d:22,5 cm (6×) 999117
11145
232
Limoges-i rózsamintás kézzel festett porcelán tál, hibátlan, jelzett, d: 30 cm 995703
11146
232
STW Bavaria életképes dísztányér (J.C. von Hunnik után), matricás, jelzett, hibátlan, d:29 cm 1055550
11147
232
Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, kis sérülésekkel, m: 4,5 cm 1055359
11148
232
Thüringen porcelán baba bútorok, 4 db, kézzel festett, lepattanásokkal, jelzett 1024962
11149
232
Prag K&C virágmintás porcelán tál, kopásnyomokkal, jelzett, d: 34 cm 1050280
11150
232
Le Roy porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, d: 10 cm 1051946
11151
232
Altrohlau , L S Villa Erzherzog Eugen, Gruss aus Baden, Porcelán bögre, matricás, 8,5cm 1054479
11152
232
Wagner & Apel Bertram kislány lóherével, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm/ Wagner & Apel Girl with clover, signed, perfect condition 1048932
11153
232
Royal Dux porcelán őzike, kézzel festett,hibátlan 11x10cm 1048939
11154
232
ENS gyertyatartó, porcelán, virággal, hibátlan, 14x5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft