Nyomtatványok Tételek száma: 182
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
942920
12810
230
Printed Materials
1963 Eryk Lipiński (1908-1991) lengyel művész, karikaturista: Czas pogaństwa. A "Pogányok ideje" (Time of the Heathen) c. film lengyel nyelvű plakátja, offset, jelzett, 83×58 cm 1030437
12811
230
Printed Materials
1967 az Air New Zealand névre szóló igazolása az Egyenlítő átszeléséről a társaság Honolulu-Auckland járatának fedélzetén, fa keretben 942898
12812
230
Printed Materials
1967 Jacques Richez (1918-1994): Belga műszaki hét, Budapest, 1967. november 10-18. Offset plakát, jelzett, 101,5×71,5 cm 1031541
12813
230
Printed Materials
1968 Ludas Matyi XXIV. teljes évfolyam 1-52.szám. Vászon kötésben, szép állapotban. 947365
12814
230
Printed Materials
1971-1973 Az Út és cél c hungarista lap 5 száma 1020680
12815
230
Printed Materials
1973 DIGÉP (Diósgyőri Gépgyár, Miskolc), Kezelési és karbantartási utasítás TTA. típusú szivattyúkhoz 965638
12816
230
Printed Materials
1976-77 Fotó 1976-77. év. 23.-24 évfolyam 11 száma. Sok képpel illusztrálva. 958301
12817
230
Printed Materials
1976- 1981 Autographe Liste 55, 56, 60, 68, Staatsmanner und Dichter und Künstler. Wiener Antiquariat Ingo Nebehay / Aláírás katalógus 4 száma. 1037605
12818
230
Printed Materials
Táncmulatság, a 9. sz. rajz Alvaro Cunhal Börtönrajzok c. kötetéből (Bp., 1979, Corvina - Editorial Avante), nyomat, papír, üvegezett fa keretben, 28,5×40 cm 1037610
12819
230
Printed Materials
Maszkabál, a 10. sz. rajz Alvaro Cunhal Börtönrajzok c. kötetéből (Bp., 1979, Corvina - Editorial Avante), nyomat, papír, üvegezett fa keretben, 44×30 cm 1037614
12820
230
Printed Materials
Vigadalom, a 8. sz. rajz Alvaro Cunhal Börtönrajzok c. kötetéből (Bp., 1979, Corvina - Editorial Avante), nyomat, papír, üvegezett fa keretben, 30×42,5 cm 942810
12821
230
Printed Materials
1983 Művészeti Főiskolák Fesztiválja, 1983. május 13-14-15., Szentendre. Offset plakát, hátulján részletes programmal, 96×67,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft