Festmények és grafikák

Tételek száma: 209

Rezes Molnár Lajos (1896-1989): Női akt. Kréta, papír, jelzett, üvegezett keretben 26×38 cm
10109.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Réfi-Kádi János (1894-?): Felhők. Rézkarc, papír, sérült, jelzett, 22×15 cm
10110.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Révész Napsugár (1944-): Hárman. Linó(15/12), papír, jelzett, 19x33 cm
10111.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Albert Rieger/ A. Höbart (1834-1905): Merengés a folyóparton. Olaj, fa, jelzett (A. Hölbart), antik keretben, apró sérüléssel, 26×20 cm
10112.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

cca 1910 Rippl-Rónai József (1861-1927): Akt szabadban, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 23×16 cm
10113.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

cca 1910 Rippl-Rónai József (1861-1927): Fenella és Ripli bácsi, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 16x23 cm
10114.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Róna jelzéssel: Hófehérke ebédet hoz. Tempera, karton, kis szakadásokkal, 62×50 cm
10115.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ruzicskay György (1896-1993): Felismerés. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm
10116.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Sárváry jelzéssel: A korcsolyázók, Disznó. Ceruza, papír, jelzett és jelzetlen (hátoldalon feliratozva), 20x14 cm
10117.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10118.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Schéner Mihály (1923-2009): Cannes-i tengerpart, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 69×49 cm
10119.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

Schéner jelzéssel: Dísznapraforgók, olaj, farost, keretben, 68,5×38,5 cm
10120.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft