Könyvek: Történelem

Tételek száma: 55

12815.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

12816.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar multba. Bp., 1937. Kir. M. Egyetemi Nyomda.  Aranyozott gerincű kiadói félbőr kötésben 413 p.
12817.

Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar multba.
Bp., 1937. Kir. M. Egyetemi Nyomda. Aranyozott gerincű kiadói félbőr kötésben 413 p.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Bevezető kötet. Budapest, 1901, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú, aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel
12818.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Karinthia és Kraina. Budapest, 1901, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú, aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel
12819.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Tirol és Vorarlberg. kötete. Budapest 1893. Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Kopott és foltos
12820.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

György Endre: Amíg városatya lettem… A főváros főtisztviselőinek és a törvényhatósági bizottság tagjainak önéletrajzgyűjteménye fényképekkel.  Bp. 1931. György E. (Globus ny.). 419p. A címlapot Kner Albert, a kötést Kner Erzsébet, a boríték fotomontázsát Vajda M. Pál készítette. Kiadói, festett félvászon-kötésben, gerincén dombornyomású címfelirattal; eredeti védőborítóban. Hozzá: A kiadó felhívása (háromszög alakú szórólapon). Hibátlan, gyönyörű állapotban, kiadói tékában!
12821.

György Endre: Amíg városatya lettem… A főváros főtisztviselőinek és a törvényhatósági bizottság tagjainak önéletrajzgyűjteménye fényképekkel.
Bp. 1931. György E. (Globus ny.). 419p.
A címlapot Kner Albert, a kötést Kner Erzsébet, a boríték fotomontázsát Vajda M. Pál készítette.
Kiadói, festett félvászon-kötésben, gerincén dombornyomású címfelirattal; eredeti védőborítóban. Hozzá: A kiadó felhívása (háromszög alakú szórólapon). Hibátlan, gyönyörű állapotban, kiadói tékában!

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
9

A magyar országgyűlés története 1867-1927. Szerk. Balla Antal. Bp. 1927. Légrády. 540p. Szövegközti illusztrációkkal. Aranyozott kiadói félbőr kötésben.
12822.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Dolinay Gyula: Történelmi Arczképcsarnok Bp., 1886. Szerzői. Címlapján Komjáthy István alezredes bejegyzésével, miszerint Csokonai Vitéz Mihály unokájától vette a könyvet. 488 sztl.lev. 231 részben metszett arczképpel és életrajzzal. Egészvászon kötésben. (kötés belül részben elvált)
12823.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12824.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

1991 Prinz - Cholnoky- Gr. Teleki - Bartucz: Magyar Föld Magyar Faj. III-VI. kötet. Harmadik rész: Magyar földrajz, az I-III. kötet tárgymutatójával.  Negyedik kötet: A Magyar Ember, a magyarság antropológiája. Bp., 1991, Hasonmás. Szép állapotban, dombornyomott, egészműbőr kötésben, 20x25 cm
12825.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

12826.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft