Porcelán Tételek száma: 229
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
614431
11167
185
Herendi hosszúkás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18×9 cm 614547
11168
185
Herendi madár pár, kézzel festett, jelzett, lepattanás a csőrnél, m:10 cm 581605
11169
185
Herendi Viktória mintás két fülű váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:25 cm 581634
11170
185
Herendi BFR mintás nagy bonbonier, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:15 cm, d:17 cm, néhány mm.-es lepattanás a rózsán 581645
11171
185
14000
Herendi gyertyatartó pár, jelzett, alig észrevehető kis lepattanásokkal, d:13 cm 497439
11172
185
Kézzel festett sorszámozott rózsás Eton-mintás jelzett Herendi porcelán bonbonier (a rózsán apró sérülés) / Handpainted numbered Herendi chinaware bonbonier (small fault on rose) 12x13cm 499308
11173
185
Kézzel festett sorszámozott Persil-mintás (petrezselyem), a 175. évfordulóra készült jubileumi jelzett Herendi váza aranyozott széllel hibátlan állapotban/ Handpainted numbered jubilee Herendi chinaware vase in flawless condition 14cm 636852
11174
185
Herendi kínai kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm / Herend girl with flowers in flawless condition 636848
11175
185
Herendi ülő japán kislány a madárral, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm / Herend girl with bird in flawless condition 645842
11176
185
Herendi gyertya tartó, kézzel festett, jelzett, lepattanások a rózsákon, leveleken / Herend chinaware dancing women d:11 cm 643933
11177
185
Herendi Viktória mintás kaspó, jelzett, hibátlan, m.9,5 cm, d:11 cm/ Herend porcelain pot with aries head 643980
11178
185
Herendi Viktória mintás füles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm, d:15,5 cm / Herend porcelain vase Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft