Porcelán

Tételek száma: 229

Herendi hosszúkás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18×9 cm
11167.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Herendi madár pár, kézzel festett, jelzett, lepattanás a csőrnél, m:10 cm
11168.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Herendi Viktória mintás két fülű váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:25 cm
11169.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Herendi BFR mintás nagy bonbonier, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:15 cm, d:17 cm, néhány mm.-es lepattanás a rózsán
11170.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Herendi gyertyatartó pár, jelzett, alig észrevehető kis lepattanásokkal, d:13 cm
11171.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

11172.

Kézzel festett sorszámozott rózsás Eton-mintás jelzett Herendi porcelán bonbonier (a rózsán apró sérülés) /
Handpainted numbered Herendi chinaware bonbonier (small fault on rose) 12x13cm

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

11173.

Kézzel festett sorszámozott Persil-mintás (petrezselyem), a 175. évfordulóra készült jubileumi jelzett Herendi váza aranyozott széllel hibátlan állapotban/
Handpainted numbered jubilee Herendi chinaware vase in flawless condition 14cm

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Herendi kínai kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm / Herend girl with flowers in flawless condition
11174.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Herendi ülő japán kislány a madárral, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm / Herend girl with bird in flawless condition
11175.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Herendi gyertya tartó, kézzel festett, jelzett, lepattanások a rózsákon, leveleken / Herend chinaware dancing women d:11 cm
11176.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Herendi Viktória mintás kaspó, jelzett, hibátlan, m.9,5 cm, d:11 cm/ Herend porcelain pot with aries head
11177.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Herendi Viktória mintás füles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm, d:15,5 cm / Herend porcelain vase
11178.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft