Festmények és grafikák

Tételek száma: 255

Donik 72 jelzéssel: Cím nélkül. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 28x36,5cm
10037.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Emeritzy György: Őcsényi tanya. Olaj, farost, jelzett, keretben 59×79 cm
10038.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Emeritzy György: Gemenci erdő. Olaj, farost, jelzett, keretben 69×59 cm
10039.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Endrész József (1928-) : Mária a kis Jézussal. Vegyes technika, fa , hátul jelzett, néhány apró lepattanással, 39×26 cm
10040.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Erdőssy jelzéssel: Téli táj épülettel. Akvarell, papír, üvegezett keretben 72×52 cm
10041.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10042.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ék Sándor (1902-1975): 39db skicc (1945-1948). Grafit, papír, részben jelzett, cca 40x30cm
10043.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
28

Ék Sándor (1902-1975): Fiú galambbal. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben 47×37 cm
10044.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

cca 1843 F. Cicconelli - Alessandro Moschetti: Arco di Tito. Rézkarc, üvegezett keretben /  Copper etching, framed, 42x36cm
10045.

cca 1843 F. Cicconelli - Alessandro Moschetti: Arco di Tito. Rézkarc, üvegezett keretben /
Copper etching, framed, 42x36cm

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Farkas jelzéssel: Virágok. Olaj, papír, 44×30 cm
10046.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ferenczy Klára: Ócsai kopjafák. Kollázs, papír, jelzett, 70×50 cm
10047.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

F. Herrmann: Drezda, tus, papír, jelzett, 31×64 cm, üvegezett keretben
10048.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft