Festmények és grafikák

Tételek száma: 215

Olvashatatlan jelzéssel: Idill. Olaj, karton, régi keretben 60×80 cm
10192.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Olvashatatlan jelzéssel: Juhász és a szamár, szitanyomat, papír, 29×21 cm
10193.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé, szitanyomat, papír, 29×21 cm
10194.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Folyó torkolat. Olaj, vászon, jelzett, szép keretben 67×97 cm
10195.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

10196.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsokor. Olaj, farost, 30×40 cm
10197.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Jelzés nélküli portré, szén-papír, keretben 30x36 cm
10198.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Jelzés nélkül: Várakozó nő. Tus, papír, 22×22 cm
10199.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

10200.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Jelzés nélkül: Város határ. Olaj, vászon, 50×70 cm
10201.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Jelzés nélkül: Utca részlet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 34×26 cm
10202.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Jelzés nélkül: Tájkép templommal. Olaj, fa, keretben, 22,5x28cm
10203.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft