Festmények és grafikák Tételek száma: 215
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
620364
10144
181
Szepesi Andor (1954-): A gitáros. Olaj, farost, 40×30 cm 645293
10145
181
19000
Székelyhidy Sterk A. jelzéssel: Sárgadinnyés csendélet. Olaj, karton, üvegezett antik keretben 52×65 cm 370598
10146
181
Toroczkay Oszvald (1884-1951): Hátsóudvari enteriőr, olaj-vászon, jelzett, kis sérülések, keret nélkül 60x70 cm 604465
10147
181
Túry Mária (1930-1992): Együtt. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 61x44cm 631893
10148
181
Újváry jelzéssel: Házikós tájkép. Olaj, vászon, keretben 38×54 cm 559744
10149
181
Varga Tüske Péter: Duna parti kép, pasztell, karton, jelzett, 39×25 cm 559722
10150
181
Varga Tüske Péter: Kitekintő, pasztell, papír, jelzett, üvegezett szép keretben, 40×29 cm 495562
10151
181
Váradi jelzéssel: Férfi portré, szénrajz 60x43cm 495565
10152
181
Váradi jelzéssel: Ülő női akt, szénrajz 60x43cm 630758
10153
181
Várady jelzéssel: Udvar. Olaj, karton, 29×34 cm 586834
10154
181
Wéber jelzéssel: Csendélet női akttal, olaj, vászon, 36×40 cm 637092
10155
181
Victor Vasarely (1908-1997): Kétféle. Szitanyomat, üvegezett keretben, 30x34cm (illusztráció a Panderma c. lapból) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft