Festmények és grafikák Tételek száma: 243
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
543887
10012
175
Balogh András (1919-1992): Kislány a műteremben, olaj, műanyag lap, üvegezett keretben, 33×25 cm. Képcsarnok címke a hátoldalon. 603208
10013
175
Balogh István Péter (1950-): Tisztás. Akril, farost, jelzett, 30×40 cm 510864
10014
175
Balogh Margit (1898-1965): Felvonulás Budapesten, akvarell-papír, jelzett, üvegezett keretben 38x45cm 531745
10015
175
32000
Batári László (1920-1997): Téli táj, olaj, farost, 80x60 cm, keretben 604297
10016
175
22000
Bauer István jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, vászon, új keretben 90×70 cm 594571
10017
175
22000
Bán Tibor (1963): Ló portré. Olaj, farost, jelzett, szép keretben, 36×42 cm 606399
10018
175
Benczúr Béla (1854-1941): Erdei út. Olaj, vászon, jelzett, kivágott 14×27 cm 604279
10019
175
Bende Jánosné, Kovacsev Friderika (1891-1975): A zongoránál. Olaj, vászon, jelzett, régi keretben lepattanással 63×83 cm 607403
10020
175
Bihari Gábor (1975): Csaj. Filctoll, papír, jelzett, 30,5x21cm 607474
10021
175
B.F. jelzéssel: Idilli táj. Olaj, vászon-karton, 21×30 cm 542325
10022
175
Blahos Rudolf (1917-1986): Vadászház. Rézkarc, papír, jelzett, 38x28 cm 543373
10023
175
5500
Blahos Rudolf (1917-1986): Magányos ház, akvarell, papír. Jelzett, 27x36 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft