Festmények és grafikák

Tételek száma: 243

Balogh András (1919-1992): Kislány a műteremben, olaj, műanyag lap, üvegezett keretben, 33×25 cm. Képcsarnok címke a hátoldalon.
10012.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Balogh István Péter (1950-): Tisztás. Akril, farost, jelzett, 30×40 cm
10013.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Balogh Margit (1898-1965): Felvonulás Budapesten, akvarell-papír, jelzett, üvegezett keretben 38x45cm
10014.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

10015.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Bauer István jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, vászon, új keretben  90×70 cm
10016.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Bán Tibor (1963): Ló portré. Olaj, farost, jelzett, szép keretben, 36×42 cm
10017.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Benczúr Béla (1854-1941): Erdei út. Olaj, vászon, jelzett, kivágott 14×27 cm
10018.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Bende Jánosné, Kovacsev Friderika (1891-1975): A zongoránál. Olaj, vászon, jelzett, régi keretben lepattanással 63×83 cm
10019.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Bihari Gábor (1975): Csaj. Filctoll, papír, jelzett, 30,5x21cm
10020.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

B.F. jelzéssel: Idilli táj. Olaj, vászon-karton, 21×30 cm
10021.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Blahos Rudolf (1917-1986): Vadászház. Rézkarc, papír, jelzett, 38x28 cm
10022.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Blahos Rudolf (1917-1986): Magányos ház, akvarell, papír. Jelzett, 27x36 cm
10023.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft