Erich Marcks: Königin Elisabeth von England (Monographien zur Weltgeschichte II). Mit 4 Kunstbeilageb und 110 Abbildungen. Bielefeld-Leipzig, 1897, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, illusztrált, hibátlan állapotban / Linen binding, illustrated, good condition
Szent Imre album. A jubiláris ünnepségek története képekben. Szerk. Huszár Károly. Bp., 1930, Szent Imre Jubileum Rendező Főbizottsága. Kiadói papírkötésben, rengeteg fotóval
A magyar általános polgári törvénykönyv tervezete. Második szöveg. Közzéteszi az Igazságügyminisztériumban szervezett állandó bizottság. Bp., 1913, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban
Dr. Meszlény Artur: Magyar magánjog I. Jogforrások, személyi és családi jog II. VI., teljesen átdolgozott kiadás. Bp., 1929, Grill Károly. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban