Festmények és grafikák

Tételek száma: 117

Ruzicskay György (1896-1993): Protest, kőnyomat-papír, jelzett, 24x31 cm
10060.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ruzicskay György (1896-1993): Kőnyomat-papír 18x23 cm
10061.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1926 Seefelder János: Interieur olaj-farost, jelzett, díszes keretben 55x70 cm
10062.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Sterbenz Károly (1901-1993) Ex libris, rézkarc-papír, jelzett 15x22 cm
10063.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Szabó J. 1989: Virág-csendélet, olaj-vászon, keret nélkül, 50x40 cm
10064.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1936 Szabó József: Duna-part olaj-vászon, jelzett, díszes keretben 66x77 cm
10065.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

1962 Szabó Vladimir (1905-1991): Baromfiudvar, rézkarc-papír, jelzett, keretben 42x52 cm
10066.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

1983 Szász Endre (1926-2003): Tavaszi Fesztivál FDC, rajta a tervező Szász Endre tollrajzával, jelzett
10067.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1982 Szesztay Á. jelzéssel: Kompozició, akvarell-papír, jelzett, keretben 48x38 cm
10068.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Szklenár András (1957) : Ló. Olaj-farost, jelzett, keretben 21x16 cm
10069.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Szvetanay György báró (1896-1952): Riviera akvarell-papír, jelzett keretben 37x48 cm Hátoldalt a Nemzeti Szalon 1927-es nagy kiállításának címkéjével
10070.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

cca 1910 Tarajos? jelzéssel: Kutyák, olaj-vászon, keretben 55x42 cm
10071.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft