Könyvek: egyéb ritkaságok Tételek száma: 75
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
392200
11417
136
Books: other rarities
1942 Kurtz Béla: A szállodásipar. Kiadja a Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete Budapesten. A kötet dedikált és a tulajdonos hotelportási pecsétjével jelölt. Borítója sérült. 273 p. 385161
11418
136
Books: other rarities
Gyöngyösy László: Mikszáth Kálmán. Bp., 1911. Franklin. 105 l., fotókkal Eredeti papírkötésben, (kötésen kisebb sérülések) 393032
11419
136
Books: other rarities
1990 Dictionary of 20th century history - A 20. század történelmi szótára angol nyelven 385167
11420
136
Books: other rarities
Szabóné Nogáll Janka: Elvira kisasszony. Bp. Ker. közlönykiadóvállalat 1903 Mesekönyv sok litho képpel. Rossz állapotban 394187
11421
136
Books: other rarities
2 db Zalatnay Sarolta könyv, és 2 db erotikus, illetve szexualitással foglalkozó írás 378434
11422
136
Books: other rarities
A.J.P. Taylor: A második világháború képes krónikája, Akadémiai kiadó, Bp, 1988, (kötés elengedett) 391158
11423
136
1500
Books: other rarities
1952 KSH: Magyarország helységnévtára 391308
11424
136
Books: other rarities
Nagy vegyes könyv tétel: Katona József-Bánk bán, Emberek a Szamos mentén, Chaplin, Az igazi Sophia Loren, Az élet titkai, A cigánybáró, stb (összesen 20 db) 391959
11425
136
Books: other rarities
Liebermann Leó és Bugárszky István: Chemia, Bp. Mai Henrik és fia, 1908. sérülst egászvászon kötásben 772p 392421
11426
136
Books: other rarities
I. V. Sztálin művei 1-13. kötetek. Teljes sorozat. 1951, Szikra aranyozott kiadói műbőr kötésben 266840
11427
136
Books: other rarities
1936 Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. Teljes 12 könyvben, Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (néhány helyen a kötés elvált, az I. kötetből 1 lap hiányzik, de egyébként szép állapotú, hiánytalan kötetek) MOST jelképes áron! 385516
11428
136
Books: other rarities
12 db vegyes könyv: Kassai diákok, Kétezer éves életstílus, Magyarok történelme, Magyar nyelvvédő könyv, stb. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft