Papír és fém szükségpénzek

Tételek száma: 294

Franciaország 1969. 13db-os "Total" sárgaréz éremtétel T:XF patina, mindegyik hátoldalán ragasztó France 1969. 13pcs lot "Total" brass medals C:XF patina, adhesive on the back of all
30500.

Franciaország 1969. 13db-os "Total" sárgaréz éremtétel T:XF patina, mindegyik hátoldalán ragasztó
France 1969. 13pcs lot "Total" brass medals C:XF patina, adhesive on the back of all

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Franciaország 1970. "PIF 1970" kétoldalas fém zseton (32mm) T:XF France 1970. "PIF 1970" two-sided metal token (32mm) C:XF
30501.

Franciaország 1970. "PIF 1970" kétoldalas fém zseton (32mm) T:XF
France 1970. "PIF 1970" two-sided metal token (32mm) C:XF

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Franciaország 1995. "Caesar Dict Perpetvo / nutella Goscinny-Uderzo - Obelix" kétoldalas bronz reklám zseton T:VF France 1995. "Caesar Dict Perpetvo / nutella Goscinny-Uderzo - Obelix" two-sided bronze advertising token (27mm) C:VF
30502.

Franciaország 1995. "Caesar Dict Perpetvo / nutella Goscinny-Uderzo - Obelix" kétoldalas bronz reklám zseton T:VF
France 1995. "Caesar Dict Perpetvo / nutella Goscinny-Uderzo - Obelix" two-sided bronze advertising token (27mm) C:VF

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Franciaország DN Párizs "HOMMAGE A L'INVENTEUR / CRAYON MENGIN 20 Cs- LE CRAYON Fg St MARTIN 25" kétoldalas sárgaréz reklám zseton (24mm) T:XF France ND Paris "HOMMAGE A L'INVENTEUR / CRAYON MENGIN 20 Cs- LE CRAYON Fg St MARTIN 25" two-sided brass advertising token (24mm) C:XF
30503.

Franciaország DN Párizs "HOMMAGE A L'INVENTEUR / CRAYON MENGIN 20 Cs- LE CRAYON Fg St MARTIN 25" kétoldalas sárgaréz reklám zseton (24mm) T:XF
France ND Paris "HOMMAGE A L'INVENTEUR / CRAYON MENGIN 20 Cs- LE CRAYON Fg St MARTIN 25" two-sided brass advertising token (24mm) C:XF

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Hollandia 1996. 10E Cu-Ni fantáziaérme "Willem Barentsz" T:AU patina Netherlands 1996. 10 Euro Cu-Ni fantasy coin "Willem Barentsz" C:AU patina
30504.

Hollandia 1996. 10E Cu-Ni fantáziaérme "Willem Barentsz" T:AU patina
Netherlands 1996. 10 Euro Cu-Ni fantasy coin "Willem Barentsz" C:AU patina

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Izrael 1953-1966. Telefon bárca (Asimon) (6xklf) T:XF Israel 1953-1966. Telephone token (Asimon) (6xdiff) C:XF
30505.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Kanada DN "Lodge Abbotsford - 937 / They received every man a penny (Abbotsfordi páholy - 937 / Minden ember kapott egy penny-t)" kétoldalas Al szabadkőműves zseton (20mm) T:AU Canada ND "Lodge Abbotsford - 937 / They received every man a penny" double-sided Al Freemasonic token (20mm) C:AU
30506.

Kanada DN "Lodge Abbotsford - 937 / They received every man a penny (Abbotsfordi páholy - 937 / Minden ember kapott egy penny-t)" kétoldalas Al szabadkőműves zseton (20mm) T:AU
Canada ND "Lodge Abbotsford - 937 / They received every man a penny" double-sided Al Freemasonic token (20mm) C:AU

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Kanada DN(1967) "A kanadai konföderáció századik évfordulója" brass emlékérem (32mm) + DN(1975) Kanada miniszterelnökei "Wilfrid Laurier - Ottawa Canada" brass bevonatú Zn Shell promóciós olaj zseton (32mm) T:VF, bevonat kopás Canada ND(1967) "Centennial of Canadian Confederation" brass commemorative medallion (32mm) + ND(1975) Prime Ministers of Canada "Wilfrid Laurier - Ottawa Canada" brass plated Zn Shell promotional oil token (32mm) C:VF, plated worn
30507.

Kanada DN(1967) "A kanadai konföderáció századik évfordulója" brass emlékérem (32mm) + DN(1975) Kanada miniszterelnökei "Wilfrid Laurier - Ottawa Canada" brass bevonatú Zn Shell promóciós olaj zseton (32mm) T:VF, bevonat kopás
Canada ND(1967) "Centennial of Canadian Confederation" brass commemorative medallion (32mm) + ND(1975) Prime Ministers of Canada "Wilfrid Laurier - Ottawa Canada" brass plated Zn Shell promotional oil token (32mm) C:VF, plated worn

Licitálható
Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
1,25
Minimális ajánlat:
400 Ft
400 500 600
Kína DN Égetési pénz 50.000.000 névértékben (~120-150x) eredeti, sérült csomagolásban (2x) T:UNC,AU  China ND Hell banknotes 50.000.000 (~120-150x) in original, in damaged packaging (2x) C:UNC,AU
30508.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
30509.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Lengyelország 1969. 0,01$ (1c) (2x) + 0,05$ (5c) "Bon Towarowy" T:F-VG Poland 1969. 0,01 Dollar (1 Cents) (2x) + 0,05 Dollar (5 Cents) "Bon Towarowy" C:F-VG
30510.

Lengyelország 1969. 0,01$ (1c) (2x) + 0,05$ (5c) "Bon Towarowy" T:F-VG
Poland 1969. 0,01 Dollar (1 Cents) (2x) + 0,05 Dollar (5 Cents) "Bon Towarowy" C:F-VG

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Monaco 1970 k. 5Fr műanyag-fém kaszinózseton "SBM Loews - Monte-Carlo" T:XF Monaco cca. 1970. 5 Francs plastic-metal casino token "SBM Loews - Monte-Carlo" C:XF
30511.

Monaco 1970 k. 5Fr műanyag-fém kaszinózseton "SBM Loews - Monte-Carlo" T:XF
Monaco cca. 1970. 5 Francs plastic-metal casino token "SBM Loews - Monte-Carlo" C:XF

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft