Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Tételek száma: 423
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3502530
30859
524
Hungarian coins and coins with Hungarian mint marks
Numizmatika
1780S 1kr Cu "Mária Terézia" + Ausztria 1780K1kr Cu "Mária Terézia" T:VF-F patina, karc Hungary 1780S 1 Kreutzer Cu "Maria Theresa" + Austria 1780K1 Kreutzer Cu "Maria Theresa" C:VF-F patina, scratch még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3502543
30860
524
Numizmatika
1781S 1/2kr Cu "II. József" + 1781B 1/2kr Cu "II. József" Körmöcbánya + 1790S 1kr Cu "II. József" T:F még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3522070
30861
524
Numizmatika
1787B 20kr Ag "II. József" Körmöcbánya (6,46g) T:VF Hungary 1787B 20 Kreuzers Ag "Joseph II" Kremnica (6,46g) C:VF Huszár: 1880., Unger III.: 1329.a még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3436564
30862
524
30000
Numizmatika
1795B 6kr Ag Körmöcbánya (2,44g) T:AU,XF, verőtő-hiba: kis anyagtöbblet Hungary 1795B 6 Kreuzers Ag Kremnica (2,44g) C:AU,XF, die-error: small excess material Krause KM#2127 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
3518554
30863
524
3400
Numizmatika
1800-1868. 9db-os Habsburg Cu érmetétel, közte 1868KB 4kr "Angyalos címer", 1812B 1kr "I. Ferenc", 1812B 3kr "I. Ferenc", 1800S 6kr "I. Ferenc", 1807A 30kr "I. Ferenc" T:VF-VG még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3518639
30864
524
Numizmatika
1800-1885. 8db-os Habsburg Cu érmetétel, közte 1878KB 1kr "Középcímer", 1851B 1kr, 1885. 1kr T:VF-VG még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3480588
30865
524
Numizmatika
1800B 3kr Cu "I. Ferenc " + 1800E 3kr Cu "I. Ferenc " + 1800G 3kr Cu "I. Ferenc " T:F még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3484754
30866
524
Numizmatika
1800E 1kr Cu "I. Ferenc" (Gyulafehérvár / Alba Iulia) (2x) T:F, patina, ph. Krause KM#2111 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3502316
30867
524
Numizmatika
1800E 3kr Cu "I. Ferenc" (Gyulafehérvár) + 1800B 3kr + 6kr Cu "I. Ferenc" (2x) T:VF, ph., szennyeződés még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3407741
30868
524
Numizmatika
1800S 6kr Cu "I. Ferenc " Szomolnok, ezüstözve T:VF, lyukasztott, ezüstözés pár helyen lekopott Huszár: 2021., Unger III.: 1399.d még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3502333
30869
524
Numizmatika
1807B 15kr Cu "I. Ferenc" + 1807S 15kr + 30kr Cu "I. Ferenc" Szomolnok T:VF patina Hungary 1807B 15 Kreuzers Cu "Franz I" + 1807S 15 Kreuzers + 30 Kreuzers Cu "Franz I" Smolnik C:VF patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3484885
30870
524
Numizmatika
1807S 30kr Cu "I. Ferenc " aranyozva, jelvénnyé alakítva T:VF Krause KM#2149 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft