Külföldi fém- és ezüstpénzek

Tételek száma: 744

Német államok / Bajorország 1863. 1kr Ag T:XF German states / Bavaria 1863. 1 Kreuzer Ag C:XF Krause KM#799
32706.

Német államok / Bajorország 1863. 1kr Ag T:XF
German states / Bavaria 1863. 1 Kreuzer Ag C:XF
Krause KM#799

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Német államok / Bajorország DN (1623) 2kr Ag "I. Miksa" (1,18g) T:XF patina / German states / Bavaria DN (1623) 2 Kreuzer Ag "Maximilian I" (1,18g) C:XF patina Krause KM#128
32707.

Német államok / Bajorország DN (1623) 2kr Ag "I. Miksa" (1,18g) T:XF patina /
German states / Bavaria DN (1623) 2 Kreuzer Ag "Maximilian I" (1,18g) C:XF patina
Krause KM#128

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Német Államok / Bajoroszág 1776. 20kr "III. József Miksa" füllel T:F German States / Bavaria 1776. 20 Kreuzer "Maximilian III Joseph" with ear C:F Krause 549.2
32708.

Német Államok / Bajoroszág 1776. 20kr "III. József Miksa" füllel T:F
German States / Bavaria 1776. 20 Kreuzer "Maximilian III Joseph" with ear C:F
Krause 549.2

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Német államok / Frankfurt 1400-1600 k. Pfennig Ag (0,46g) T:VF German states / Frankfurt cca 1400-1600. Pfennig Ag (0,46g) C:VF
32709.

Német államok / Frankfurt 1400-1600 k. Pfennig Ag (0,46g) T:VF
German states / Frankfurt cca 1400-1600. Pfennig Ag (0,46g) C:VF

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Német államok / Frankfurt 1400-1600 k. Pfennig Ag (0,50g) T:XF German states / Frankfurt cca 1400-1600. Pfennig Ag (0,50g) C:XF
32710.

Német államok / Frankfurt 1400-1600 k. Pfennig Ag (0,50g) T:XF
German states / Frankfurt cca 1400-1600. Pfennig Ag (0,50g) C:XF

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Német Államok / Frankfurt DN (1839-1840.) 1kr billon T:UNC,AU German States / Frankfurt ND (1839-1840.) 1 Kreuzer billon C:UNC,AU Krause KM#317
32711.

Német Államok / Frankfurt DN (1839-1840.) 1kr billon T:UNC,AU
German States / Frankfurt ND (1839-1840.) 1 Kreuzer billon C:UNC,AU
Krause KM#317

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Német Államok / Frankfurt szabad császári város 1860. 1 Vereinsthaler Ag T:AU, patina German States / Free imperial city of Frankfurt 1860. 1 Vereinsthaler Ag C:AU, patina Krause KM#360
32712.

Német Államok / Frankfurt szabad császári város 1860. 1 Vereinsthaler Ag T:AU, patina
German States / Free imperial city of Frankfurt 1860. 1 Vereinsthaler Ag C:AU, patina
Krause KM#360

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
Német Államok / Hessen-Darmstadt 1836. 6kr Ag T:VF,F patina German States / Hessen-Darmstadt 1836. 6 Kreuzer Ag C:VF,F patina Krause KM# 297
32713.

Német Államok / Hessen-Darmstadt 1836. 6kr Ag T:VF,F patina
German States / Hessen-Darmstadt 1836. 6 Kreuzer Ag C:VF,F patina
Krause KM# 297

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Német államok / Lotaringia ~13. század Dénár Ag (0,98g) T:AU German states / Lothringen (Lorraine) ~13th century Denier Ag (0,98g) C:AU
32714.

Német államok / Lotaringia ~13. század Dénár Ag (0,98g) T:AU
German states / Lothringen (Lorraine) ~13th century Denier Ag (0,98g) C:AU

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Német Államok / Lübeck 1728JJJ 1Sch billon (0,77g) T:F, előlap erősen kopott German States / Lübeck 1728JJJ 1 Schilling billon (0,77g) C:F, obverse worn Krause KM#141
32715.

Német Államok / Lübeck 1728JJJ 1Sch billon (0,77g) T:F, előlap erősen kopott
German States / Lübeck 1728JJJ 1 Schilling billon (0,77g) C:F, obverse worn
Krause KM#141

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Német államok / Nürnberg 1773. 1kr Ag (0,91g) T:UNC,AU patina German states / Nuremberg 1773. 1 Kreuzer Ag (0,91g) T:UNC,AU patina Krause KM#367
32716.

Német államok / Nürnberg 1773. 1kr Ag (0,91g) T:UNC,AU patina
German states / Nuremberg 1773. 1 Kreuzer Ag (0,91g) T:UNC,AU patina
Krause KM#367

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Német Államok / Nürnberg 1806. 1kr billon T:VF German States / Nuremberg 1806. 1 Kreuzer billon C:VF Krause KM#410
32717.

Német Államok / Nürnberg 1806. 1kr billon T:VF
German States / Nuremberg 1806. 1 Kreuzer billon C:VF
Krause KM#410

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft