Külföldi fém- és ezüstpénzek Tételek száma: 744
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3521089
32706
524
Worldwide silver and metal coins
Numizmatika
Német államok / Bajorország 1863. 1kr Ag T:XF German states / Bavaria 1863. 1 Kreuzer Ag C:XF Krause KM#799 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3399141
32707
524
Numizmatika
Német államok / Bajorország DN (1623) 2kr Ag "I. Miksa " (1,18g) T:XF patina / German states / Bavaria DN (1623) 2 Kreuzer Ag "Maximilian I " (1,18g) C:XF patina Krause KM#128 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3390401
32708
524
Numizmatika
Német Államok / Bajoroszág 1776. 20kr "III. József Miksa " füllel T:F German States / Bavaria 1776. 20 Kreuzer "Maximilian III Joseph " with ear C:F Krause 549.2 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3521748
32709
524
Numizmatika
Német államok / Frankfurt 1400-1600 k. Pfennig Ag (0,46g) T:VF German states / Frankfurt cca 1400-1600. Pfennig Ag (0,46g) C:VF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3521744
32710
524
Numizmatika
Német államok / Frankfurt 1400-1600 k. Pfennig Ag (0,50g) T:XF German states / Frankfurt cca 1400-1600. Pfennig Ag (0,50g) C:XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3463166
32711
524
Numizmatika
Német Államok / Frankfurt DN (1839-1840.) 1kr billon T:UNC,AU German States / Frankfurt ND (1839-1840.) 1 Kreuzer billon C:UNC,AU Krause KM#317 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3456810
32712
524
Numizmatika
Német Államok / Frankfurt szabad császári város 1860. 1 Vereinsthaler Ag T:AU, patina German States / Free imperial city of Frankfurt 1860. 1 Vereinsthaler Ag C:AU, patina Krause KM#360 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
3378093
32713
524
Numizmatika
Német Államok / Hessen-Darmstadt 1836. 6kr Ag T:VF,F patina German States / Hessen-Darmstadt 1836. 6 Kreuzer Ag C:VF,F patina Krause KM# 297 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3298291
32714
524
40000
Numizmatika
Német államok / Lotaringia ~13. század Dénár Ag (0,98g) T:AU German states / Lothringen (Lorraine) ~13th century Denier Ag (0,98g) C:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
3374849
32715
524
Numizmatika
Német Államok / Lübeck 1728JJJ 1Sch billon (0,77g) T:F, előlap erősen kopott German States / Lübeck 1728JJJ 1 Schilling billon (0,77g) C:F, obverse worn Krause KM#141 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3463121
32716
524
15000
Numizmatika
Német államok / Nürnberg 1773. 1kr Ag (0,91g) T:UNC,AU patina German states / Nuremberg 1773. 1 Kreuzer Ag (0,91g) T:UNC,AU patina Krause KM#367 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
3463278
32717
524
Numizmatika
Német Államok / Nürnberg 1806. 1kr billon T:VF German States / Nuremberg 1806. 1 Kreuzer billon C:VF Krause KM#410 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft