Vatikán 2005. "IX. Piusz pápa 1846-1878 / IX. Piusz sírja" kétoldalas bicolor emlékérem, sérült kapszulában (34mm) T:UNC,AU Vatican 2005. "Pope Pius IX 1846-1878 / Tomb of Pope Pius IX" two-sided bicolor medallion in a broken capsule (34mm) C:UNC,AU
Vatikán DN "I. János Pál pápa 1978" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope John Paul I 1978" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
Vatikán DN "II. János Pál pápa 1978-" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope John Paul II 1978-" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
Vatikán DN "Szent Péter pápa 30-67" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope Saint Peter 30-67" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
Vatikán DN "XI. Pius pápa 1922-1939" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope Pius XI 1922-1939" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
Vatikán DN "XI. Piusz / Jézus szent szíve" ezüstözött bronz vallási medál füllel (25mm) T:AU kopott ezüstözés Vatican ND "Pius XI / Santa Cuore di Gesu" silver plated bronze religious medal with ear (25mm) C:AU worn silver plating
Vegyes 9db-os vegyes külföldi emlékérem és kitűző tétel, közte Ausztria "Melk-i Apátság / Szt. Benedek" kétoldalas fém emlékérem füllel (26mm) T:AU-VF, patina, az egyik kitűző tű nélkül 9pcs mixed foreign commemorative medallion and badget lot, including Austria ND(~1990) "Melk Abbey / St. Benedictus" twosided metal commemorative medallion with ear (26mm) C:AU-VF, patina, one badget without pin