Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 147

Vatikán 2005. "IX. Piusz pápa 1846-1878 / IX. Piusz sírja" kétoldalas bicolor emlékérem, sérült kapszulában (34mm) T:UNC,AU Vatican 2005. "Pope Pius IX 1846-1878 / Tomb of Pope Pius IX" two-sided bicolor medallion in a broken capsule (34mm) C:UNC,AU
33273.

Vatikán 2005. "IX. Piusz pápa 1846-1878 / IX. Piusz sírja" kétoldalas bicolor emlékérem, sérült kapszulában (34mm) T:UNC,AU
Vatican 2005. "Pope Pius IX 1846-1878 / Tomb of Pope Pius IX" two-sided bicolor medallion in a broken capsule (34mm) C:UNC,AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Vatikán DN "I. János Pál pápa 1978" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope John Paul I 1978" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
33274.

Vatikán DN "I. János Pál pápa 1978" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC
Vatican ND "Pope John Paul I 1978" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Vatikán DN "II. János Pál pápa 1978-" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope John Paul II 1978-" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
33275.

Vatikán DN "II. János Pál pápa 1978-" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC
Vatican ND "Pope John Paul II 1978-" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Vatikán DN "Szent Péter pápa 30-67" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope Saint Peter 30-67" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
33276.

Vatikán DN "Szent Péter pápa 30-67" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC
Vatican ND "Pope Saint Peter 30-67" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Vatikán DN "VI. Pál pápa 1963-1978" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC ujjlenyomat Vatican ND "Pope PauI VI 1963-1978" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC fingerprint
33277.

Vatikán DN "VI. Pál pápa 1963-1978" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC ujjlenyomat
Vatican ND "Pope PauI VI 1963-1978" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC fingerprint

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Vatikán DN "X. Piusz pápa 1903-1914" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope Pius X 1903-1914" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
33278.

Vatikán DN "X. Piusz pápa 1903-1914" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC
Vatican ND "Pope Pius X 1903-1914" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Vatikán DN "XI. Pius pápa 1922-1939" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope Pius XI 1922-1939" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
33279.

Vatikán DN "XI. Pius pápa 1922-1939" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC
Vatican ND "Pope Pius XI 1922-1939" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Vatikán DN "XI. Piusz / Jézus szent szíve" ezüstözött bronz vallási medál füllel (25mm) T:AU kopott ezüstözés Vatican ND "Pius XI / Santa Cuore di Gesu" silver plated bronze religious medal with ear (25mm) C:AU worn silver plating
33280.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Vatikán DN "XII. Piusz pápa 1939-1958" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope Pius XII 1939-1958" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
33281.

Vatikán DN "XII. Piusz pápa 1939-1958" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC
Vatican ND "Pope Pius XII 1939-1958" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Vatikán DN "XV. Benedek pápa 1914-1922" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope Benedict XV 1914-1922" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
33282.

Vatikán DN "XV. Benedek pápa 1914-1922" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC
Vatican ND "Pope Benedict XV 1914-1922" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Vatikán DN "XXIII. János pápa 1958-1963" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC  Vatican ND "Pope John XXIII 1958-1963" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
33283.

Vatikán DN "XXIII. János pápa 1958-1963" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC
Vatican ND "Pope John XXIII 1958-1963" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Vegyes 9db-os vegyes külföldi emlékérem és kitűző tétel, közte Ausztria "Melk-i Apátság / Szt. Benedek" kétoldalas fém emlékérem füllel (26mm) T:AU-VF, patina, az egyik kitűző tű nélkül 9pcs mixed foreign commemorative medallion and badget lot, including Austria ND(~1990) "Melk Abbey / St. Benedictus" twosided metal commemorative medallion with ear (26mm) C:AU-VF, patina, one badget without pin
33284.

Vegyes 9db-os vegyes külföldi emlékérem és kitűző tétel, közte Ausztria "Melk-i Apátság / Szt. Benedek" kétoldalas fém emlékérem füllel (26mm) T:AU-VF, patina, az egyik kitűző tű nélkül
9pcs mixed foreign commemorative medallion and badget lot, including Austria ND(~1990) "Melk Abbey / St. Benedictus" twosided metal commemorative medallion with ear (26mm) C:AU-VF, patina, one badget without pin

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft