https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 114

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dien Gizella (1906-2010): Nő korsóval. Jelzett, bronz, m: 44,5 cm
1
14248.

Dien Gizella (1906-2010): Nő korsóval. Jelzett, bronz, m: 44,5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
EUR
,
156,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Csontos László (1925-2013): Vetkőző lány, akt. Terrakotta, jelzett, hibátlan 46 cm
1
14249.

Csontos László (1925-2013): Vetkőző lány, akt. Terrakotta, jelzett, hibátlan 46 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Kelemen Kristóf (1922-2001): Női akt törölközővel. Terrakotta, jelzett, kis kopással, m: 38,5 cm
1
14250.

Kelemen Kristóf (1922-2001): Női akt törölközővel. Terrakotta, jelzett, kis kopással, m: 38,5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Asszonyi Tamás (1942-): Niké. Bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, m: 30 cm /// Proveniencia: a beadó az alkotótól vásárolta.
1
14251.

Asszonyi Tamás (1942-): Niké. Bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, m: 30 cm /// Proveniencia: a beadó az alkotótól vásárolta.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
352,30
EUR
,
406,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
130 000 Ft
130 000 150 000 180 000
Kutas László (1936-): Kalapos akt. Bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 31 cm
1
14252.

Kutas László (1936-): Kalapos akt. Bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 31 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
596,21
EUR
,
687,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
220 000 Ft
220 000 260 000 300 000
Jelzés nélkül: Bálvány szobor. Faragott csont. m: 12,5 cm
1
14253.

Jelzés nélkül: Bálvány szobor. Faragott csont. m: 12,5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Afrikai faszobor, m: 20 cm
1
14254.

Afrikai faszobor, m: 20 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Zajácz Tamás (1952- ): Szókrátész. Bőr dombormű, fali dísz. Falra akasztható. Hátoldalán jelzett, bélyegzővel. 22x29cm
1
14255.

Zajácz Tamás (1952- ): Szókrátész. Bőr dombormű, fali dísz. Falra akasztható. Hátoldalán jelzett, bélyegzővel. 22x29cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Dien Gizella (1906-2010): Élet. Bronz, jelzett, m: 49 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1
14256.

Dien Gizella (1906-2010): Élet. Bronz, jelzett, m: 49 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
EUR
,
343,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
110 000 Ft
110 000 130 000 150 000
Afrikai nő, faragott fa falidísz, kis sérüléssel, 20x14 cm
1
14257.

Afrikai nő, faragott fa falidísz, kis sérüléssel, 20x14 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
Nagy Sándor (1923-2017): Nőalak. Faragott kő, jelzés nélkül, fa talapzaton teljes m: 9 cm
1
14258.

Nagy Sándor (1923-2017): Nőalak. Faragott kő, jelzés nélkül, fa talapzaton teljes m: 9 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Férfi és nő. Erdélyi fafaragás. Jelzés nélkül 28 cm
1
14259.

Férfi és nő. Erdélyi fafaragás. Jelzés nélkül 28 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz