Reklám

Tételek száma: 217

Bensdorp 7 db csokipapír, 4x10 cm és 4x8 cm közötti méretben
19402.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3 db cukorkás tasak: Fekete Hustex bonon (2 db), és Florida üdítő cukorka (jelzett: Nemes Gy. Káldor)
19403.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1905 Gustav Christ &amp; Co. Apparate-Bauanstalt, Kupferschmiede und Maschinenfabrik Berlin. Katalog No. 13. Apparate, Geräte, Maschinen für chemische Laboratorien. / Kémiai laboratóriumi eszközök, berendezések, és gépek, német nyelvű katalógus, árjegyzék. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, kissé sérült gerinccel, az első lap hiányzik.
19404.

1905 Gustav Christ & Co. Apparate-Bauanstalt, Kupferschmiede und Maschinenfabrik Berlin. Katalog No. 13. Apparate, Geräte, Maschinen für chemische Laboratorien. / Kémiai laboratóriumi eszközök, berendezések, és gépek, német nyelvű katalógus, árjegyzék. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, kissé sérült gerinccel, az első lap hiányzik.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
1983 Magyar Selyemipar reklámos selyem fali naptár. 70x36 cm
19405.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
"Puljer Influment cukorka köhögés és rekedtség ellen", art deco plakát, karton, szerepelt egy példány az art deco kiállításon, Bp., Kincso-ny., az egyik felső sarkán törésnyommal, 34x24 cm
19406.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Berény Róbert: Ocean cukorka ca 1930. Fém doboz. jelzett, / Ocean candy box by Design by, Robert Bereny metal box, signed. d: 8 cm
19407.

Licitálható
Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 084,01
1 250,00
Minimális ajánlat:
400 000 Ft
400 000 480 000 550 000
154 db NSZK gyufacímke, berakóban
19408.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
4 darab márkázott régi ruha vállfa, Május 1 Ruhagyár, Tóth Ödön, stb
19409.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
cca 1930 Bp. VI., Salgó Imre szerszámok, szerszámgépek, szerszám-különlegességek és műszaki cikkek képes árkatalógusa, viseltes állapotban
19410.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
19411.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
19412.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
19413.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft