Reklám

Tételek száma: 217

Kolok Black Record Royal 10 13mm fém doboz, kopásnyomokkal, 6,5×6,5×2 cm
19583.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Gentry pipadohány fém doboz 11x7 cm
19584.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
ca 1985 36 db jugoszláv kártyanaptár
19585.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
55 darab telefonkártya a 90-es évekből
19586.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
cca 1920/30 toiletteseifenpulver, bontatlan doboz, m: 14 cm
19587.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Malév kés és villa szett, 6+6 darab, jó állapotban.
19588.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Vegyes kártyanaptár tétel, kb. 160-180 db, közte egyformákkal
19589.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
cca 1910 DMC Cartede Couleurs pour Cotons brillants. Coton perlé, Mouliné spécieal, Broder spécial, Cordonnet spécial, etc. Mulhouse-Belfort-Paris, ,Dollfus-Mieg &amp; C., francia nyelvű textil árjegyzék/áruminta-katalógus, kopott borítóval, a borítón bejegyzéssel, foltos, 6 sztl. lev. + 1 (kihajtható színes mintákkal) t.
19590.

cca 1910 DMC Cartede Couleurs pour Cotons brillants. Coton perlé, Mouliné spécieal, Broder spécial, Cordonnet spécial, etc. Mulhouse-Belfort-Paris, ,Dollfus-Mieg & C., francia nyelvű textil árjegyzék/áruminta-katalógus, kopott borítóval, a borítón bejegyzéssel, foltos, 6 sztl. lev. + 1 (kihajtható színes mintákkal) t.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Rosner Ármin Bp. VIII. Fiumei út 12.a. fa colstok
19591.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
cca 1970 A Csepeli Egyedi Gépgyár reprezentációs ajándék góliát tolla, a fej részen 4 budapesti látkép részlettel, tollbelső hiányzik, egyébként jó állapotban, ritka, h: 21,5 cm
19592.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Pischinger Oszkár tortaszeletek papírdoboz, kopásnyomokkal, d: 10 cm
19593.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
86 darabos szivarcímke gyűjtemény kis berakóban
19594.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft