Játékok

Tételek száma: 118

cca 1975 Metal Factory Tiger Truck MF 239 tigrisszállító cirkuszi autó lemezjáték. Kína, fémlemez, eredeti, kissé sérült dobozában, jó állapotban, lendkerekes, h: 25,5 cm  ///  c. 1975 Metal Factory Tiger Truck MF 239 Circus Tiger Transport Tin Toy. Made in China, tinplate construction, original box (slightly damaged), in good condition. Friction drive mechanism, length: 25.5 cm.
15176.

cca 1975 Metal Factory Tiger Truck MF 239 tigrisszállító cirkuszi autó lemezjáték. Kína, fémlemez, eredeti, kissé sérült dobozában, jó állapotban, lendkerekes, h: 25,5 cm

///

c. 1975 Metal Factory Tiger Truck MF 239 Circus Tiger Transport Tin Toy.
Made in China, tinplate construction, original box (slightly damaged), in good condition. Friction drive mechanism, length: 25.5 cm.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
cca 1975 Nakayama Wind Up Puzzle Cat felhúzható lemezjáték. Japán, fémlemez, eredeti dobozában, 14x9 cm  ///  cca 1975 Nakayama Wind Up Puzzle Cat Tin Toy, Japan, tinplate construction, wind-up mechanism, with original box, size: 14 × 9 cm.
15177.

cca 1975 Nakayama Wind Up Puzzle Cat felhúzható lemezjáték. Japán, fémlemez, eredeti dobozában, 14x9 cm

///

cca 1975 Nakayama Wind Up Puzzle Cat Tin Toy, Japan, tinplate construction, wind-up mechanism, with original box, size: 14 × 9 cm.

Licitálható
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000
MF 601 Sparkling pisztoly lemezjáték, kovakő nélkül, eredeti sérült dobozában, 16x10 cm /// MF 601 Sparkling pistol tin toy, without flint, in its original damaged box, 16×10 cm
15178.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
1978 Matchbox Sentron-9 Porsche 928 GT távirányítós autó. Jó állapotban, működik, leírással, távirányítóval, eredeti, kissé sérült dobozában. /// 1978 Matchbox Sentron-9 Porsche 928 GT remote control car. In good condition, with instructions and remote control, in its original slightly damaged box.
15179.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
cca 1975 Lamborghini Miura-SV lemezjáték. Elemmel működik, Japán, kissé sérült dobozában, működik, h:24,5 cm /// cca. 1975 Lamborghini Miura-SV tin toy. Battery-operated, made in Japan, in its slightly damaged box, working, length: 24.5 cm
15180.

Licitálható
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50
Minimális ajánlat:
100 000 Ft
100 000 120 000 140 000
Kis doboznyi játék, sok figurával.
15181.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Zapf nagyméretű baba, jelzett, jó állapotban, h: 52 cm
15182.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
15183.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Mattel fiú és lány baba, jelzett, m: 30-31 cm
15184.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Mattel 2 darab barbie baba, jelzett, m: 29-30 cm
15185.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Mattel 3 darab barbie baba, jelzett, m: 30 cm
15186.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Szalmás tedd mackó, h: 50 cm
15187.

Szalmás tedd mackó, h: 50 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft