Bolhapiac Tételek száma: 508
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3378183
14945
524
Flea Market
Keleti kalaga hímzéses falidísz, 45x45 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3276178
14946
524
Flea Market
Talpas kínáló, bronz, üveg kínálórésszel, m: 39 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
3175530
14947
524
Flea Market
Vintage cukorkakínáló, üvegbetéttel, kis pattogzással, d: 14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3208334
14948
524
Flea Market
Keleti festett fa díszdoboz, kopással, 15x10 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3355483
14949
524
Flea Market
Op-art kompozíció. Színes fólia, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 12x12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3355484
14950
524
Flea Market
Op-art kompozíció körtrel. Színes fólia, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 12x12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3355107
14951
524
Flea Market
Bronz kolomp, d: 10 cm, m: 11 cm, kopott még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3355471
14952
524
3200
Flea Market
Iparművész hengerelt rézlemez falidísz, 27x20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3355476
14953
524
Flea Market
Iparművész absztrakt lemez falidísz, jelzés nélkül, jó állapotban, 28x28 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3355359
14954
524
Flea Market
Régi zsemlés kosár, kis sérüléssel, 23x23 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3356821
14955
524
Flea Market
Loft stíéusú felszerelhető lámpa, fém test, részben savmaratott üvegbúra, porcelán égőfogat, minimális kopottsággal, m: 38 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3336305
14956
524
900
Flea Market
még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft