https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Jog

Tételek száma: 34

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Magyarországi rendeletek tára, 12 kötet, 1872-1943. Félvászon- / egészvászon-kötésben, változó állapotban, részben volt könyvtári példányok.
1
22500.

Magyarországi rendeletek tára, 12 kötet, 1872-1943. Félvászon- / egészvászon-kötésben, változó állapotban, részben volt könyvtári példányok.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
EUR
,
13,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
Pethő Tibor: A váltó. Gyakorlati kézikönyv. Törvénymagyarázat, üzletesetek, minták, példák, joggyakorlat. Thébe Könyvtár 35. sz. [Bp.], 1927, TÉBE, 182 p. Átkötött félvászon-kötés, javított címlappal.
1
22501.

Pethő Tibor: A váltó. Gyakorlati kézikönyv. Törvénymagyarázat, üzletesetek, minták, példák, joggyakorlat. Thébe Könyvtár 35. sz. [Bp.], 1927, TÉBE, 182 p. Átkötött félvászon-kötés, javított címlappal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Dr. Gyürky Tibor és Dr. Melly József: Az iparűzés egészségügyi feltételei. Bp., 1931. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, gerinc sérült, kissé kopottas állapotban.
1
22502.

Dr. Gyürky Tibor és Dr. Melly József: Az iparűzés egészségügyi feltételei. Bp., 1931. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, gerinc sérült, kissé kopottas állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Büntető jog tára. Büntetőjogi judicatura, rendeletek és értekezések gyűjteménye. Szerk.: Németh Péter. XXXIII. köt. (Melléklet: Polgári törvénykezés. A Büntető jog tára XXXIII. kötetének melléklapja). Bp., 1897, Pesti Lloyd-ny., XVI+392 p.+ 208 p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
1
22503.

Büntető jog tára. Büntetőjogi judicatura, rendeletek és értekezések gyűjteménye. Szerk.: Németh Péter. XXXIII. köt. (Melléklet: Polgári törvénykezés. A Büntető jog tára XXXIII. kötetének melléklapja). Bp., 1897, Pesti Lloyd-ny., XVI+392 p.+ 208 p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
A tisztességtelen versenyről szóló törvény. Magyarázatokkal ellátták: Dr. Vilkovszky József és Dr. Földi Márton. Kosice/Kassa, 1929,"Kárpátia", 192 p. Kiadói kopott, foltos borítóval, szakadt címlappal.
1
22504.

A tisztességtelen versenyről szóló törvény. Magyarázatokkal ellátták: Dr. Vilkovszky József és Dr. Földi Márton. Kosice/Kassa, 1929,"Kárpátia", 192 p. Kiadói kopott, foltos borítóval, szakadt címlappal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
dr. Gerőcz Kálmán: A nemzetközi jog, a szükségjog és az ősjog összefüggés. Sátoraljaújhely, 1917. Zemplén. 40+(2)p. Kiadói papírkötésben.
1
22505.

dr. Gerőcz Kálmán: A nemzetközi jog, a szükségjog és az ősjog összefüggés. Sátoraljaújhely, 1917. Zemplén. 40+(2)p. Kiadói papírkötésben.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Meszlény Artur: Magyar magánjog. Törvények, rendeletek, szokásjog, joggyakorlat, magánjogi törvénykönyv szövegével és rendszerében. I. köt. II. rész.: Jogforrások, személyi és családi jog II. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1929, Grill Károly, XI+(1)+902 p. (Az utolsó lap rossz helyre, a tartalomjegyzék után kötve). Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
1
22506.

Meszlény Artur: Magyar magánjog. Törvények, rendeletek, szokásjog, joggyakorlat, magánjogi törvénykönyv szövegével és rendszerében. I. köt. II. rész.: Jogforrások, személyi és családi jog II. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1929, Grill Károly, XI+(1)+902 p. (Az utolsó lap rossz helyre, a tartalomjegyzék után kötve). Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Degré Alajos: Válogatott jogtörténeti tanulmányok. Vál., szerk., jegyzeteket és az utószót írta: Mezey Barna. Millenniumi Magyar Történelem. Historikusok. Bp.,2000-2004., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, karcos borítóval.
1
22507.

Degré Alajos: Válogatott jogtörténeti tanulmányok. Vál., szerk., jegyzeteket és az utószót írta: Mezey Barna. Millenniumi Magyar Történelem. Historikusok. Bp.,2000-2004., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, karcos borítóval.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Dr. Révész Vilmos (szerk.): Jogi műszótár I. Magyar-német rész. Wien, 1910, Manz-féle Könyvkiadóvállalat. Egészvászon kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban.
1
22508.

Dr. Révész Vilmos (szerk.): Jogi műszótár I. Magyar-német rész. Wien, 1910, Manz-féle Könyvkiadóvállalat. Egészvászon kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
1887. évi XLIV. t.-cz. A Dohányjövedéki törvények és törvényesített szabályrendeletek módosításából. Kiegészítve a rávonatkozó törvényekkel. Bp., 1888, Eggenberger, 31 p. Félvászon-kötésben, sérült címlappal és kötéssel, régi intézményi bélyegzéssel, 16x10 cm.
1
22509.

1887. évi XLIV. t.-cz. A Dohányjövedéki törvények és törvényesített szabályrendeletek módosításából. Kiegészítve a rávonatkozó törvényekkel. Bp., 1888, Eggenberger, 31 p. Félvászon-kötésben, sérült címlappal és kötéssel, régi intézményi bélyegzéssel, 16x10 cm.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Mérnöki rendtartás. A mérnöki rendtartáról szóló 1923. évi XVII. törvénycikk, az ennek végrehajtására vonatkozó rendeletek, továbbá a törvény módosításáról és kiegészítéséről szóló 2.750/1944. M. E. számú rendelet és ez utóbbi végrehajtására vonatkozó rendelet. Bp., 1944, Mérnöki Kamara, 88 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
1
22510.

Mérnöki rendtartás. A mérnöki rendtartáról szóló 1923. évi XVII. törvénycikk, az ennek végrehajtására vonatkozó rendeletek, továbbá a törvény módosításáról és kiegészítéséről szóló 2.750/1944. M. E. számú rendelet és ez utóbbi végrehajtására vonatkozó rendelet. Bp., 1944, Mérnöki Kamara, 88 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Kussbach Erich: Nemzetközi és európai büntetőjog. Bp., 2005, Szent István Társulat. 453 p. Kiadói papírkötés.
1
22511.

Kussbach Erich: Nemzetközi és európai büntetőjog. Bp., 2005, Szent István Társulat. 453 p. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz