Művészlapok

Tételek száma: 57

1920 Herzliche Weihnachtsgrüsse / Viennese Art Nouveau. Nr. 1123. s: Mela Koehler (EB)
43459.
Anyagjel T3

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1923 Herzlichen Glückwunsch! / Viennese Art Nouveau s: Mela Koehler (gyűrődések / creases)
43460.
Anyagjel T3

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1918 Elegáns hölgy és katona. / Elegant lady and soldier art postcard. Ed. R.A. Serie 101. litho + "K.u.k. Feldpostamt 466" (EK)
43461.
Anyagjel T2/3

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1937 Gyllne bi, var fagel, konung...Finnish Kalevala illustration art postcard (EB)
43462.
Anyagjel T3

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1903 Egyedi, kézzel készített kottás művészlap, E. Bach: Tavasz Ébredése, hölgy zongoránál, hátoldalon a bélyeg helyén macska / Unique handmade art postcard with sheet music, lady with pianoforte, cat as stamp. Art Nouveau, floral
43463.
Anyagjel

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Teniszező hölgy művészlap. Diana krém reklám a hátoldalon / Tennis playing lady. Hungarian art postcard, sport, creme advertising s: Győri Aranka (gyűrődések / creases)
43464.
Anyagjel T3

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
1917 Children art postcard. B.K.W.I. 587-1. s: August Patek (EK)
43465.
Anyagjel T2/3

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Előkelő ősi szittya nő. Ősi Magyar Nemzeti Viseletek 2. sz. / Ancient Scythian lady s: Nemes Mihály, Csernák Anna Réka (kopott sarkak / worn corners)
43466.
Anyagjel T3

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1915 Tél. Magyar Iskola Egyesület levelezőlapja, kiadja a Magyar Földrajzi Intézet rt. / Hungarian art postcard, winter, litho s: Várady István
43467.
Anyagjel T2

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Italian lady art postcard, romantic couple. 714-4. (fl)
43468.
Anyagjel T2/3

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
The Joy of the Hunt. Lady art postcard s: W. Haskell Coffin (EK)
43469.
Anyagjel T2/3

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
1905 Still life art postcard. Meissner & Buch Künstler-Postkarten Serie 1246. "Von Blute zur Frucht" litho s: C. Klein (EK)
43470.
Anyagjel T2/3

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft