Motívumok Tételek száma: 864
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3511891
43465
524
3200
Topics
KĂŠpeslapok
T2/3
1917 Children art postcard. B.K.W.I. 587-1. s: August Patek (EK) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3520910
43466
524
Topics
KĂŠpeslapok
T3
Előkelő ősi szittya nő. Ősi Magyar Nemzeti Viseletek 2. sz. / Ancient Scythian lady s: Nemes Mihály, Csernák Anna Réka (kopott sarkak / worn corners) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3152064
43467
524
Topics
KĂŠpeslapok
T2
1915 Tél. Magyar Iskola Egyesület levelezőlapja, kiadja a Magyar Földrajzi Intézet rt. / Hungarian art postcard, winter, litho s: Várady István még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3151700
43468
524
Topics
KĂŠpeslapok
T2/3
Italian lady art postcard, romantic couple. 714-4. (fl) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3151707
43469
524
Topics
KĂŠpeslapok
T2/3
The Joy of the Hunt. Lady art postcard s: W. Haskell Coffin (EK) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3152059
43470
524
Topics
KĂŠpeslapok
T2/3
1905 Still life art postcard. Meissner & Buch Künstler-Postkarten Serie 1246. "Von Blute zur Frucht" litho s: C. Klein (EK) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3476870
43471
524
Topics
KĂŠpeslapok
T3
Honni Soit Qui Mal y Pense / Schmach über den, der Arges dabei denkt! No. 395. / Latin motto of the British Order of the Garter art postcard (szakadás / tear) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3476658
43472
524
2200
Topics
KĂŠpeslapok
T3
1933 Children, dolls, Christmas tree. A. R. No. 2454. s: Pauli Ebner (EB) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
3476661
43473
524
2200
Topics
KĂŠpeslapok
T3
1926 Herzliche Ostergrüsse. August Rökl Nr. 1309. / Easter greeting art postcard with children and coloured eggs s: Pauli Ebner (EB) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
3476665
43474
524
2200
Topics
KĂŠpeslapok
T3
1928 Children art postcard. August Rökl Nr. 1447. s: Pauli Ebner (EB) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
3511710
43475
524
2200
Topics
KĂŠpeslapok
T2/3
Badeliv ved Stranden / Badeleben / Au bain de mer / Surfbathing. Ladies at the beach. Alex. Vincents Kunstforlag Maleriserie Nr. 45. s: Paul Fischer (EK) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
3483093
43476
524
Topics
KĂŠpeslapok
T2/3
Steeplechase humour, man with automobile and dog. B.K.W.I. 574-2. s: Schönpflug még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
518. aukció:
Megtekintés: február 2-től 5-ig
Tételek átvétele: február 9-től az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 13.
Elszámolás február 25-től
Események