Papír és fém szükségpénzek

Tételek száma: 226

Egyesült Arab Emirátusok DN "Sinbad Wonder Land / Al Ghurair Center Dubai" kétoldalas Cu zseton (23,5mm) T:VF United Arab Emirates ND "Sinbad Wonder Land / Al Ghurair Center Dubai" two-sided Cu token (23,5mm) C:VF
30415.

Egyesült Arab Emirátusok DN "Sinbad Wonder Land / Al Ghurair Center Dubai" kétoldalas Cu zseton (23,5mm) T:VF
United Arab Emirates ND "Sinbad Wonder Land / Al Ghurair Center Dubai" two-sided Cu token (23,5mm) C:VF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
300 Ft
0,81
0,94
Minimális ajánlat:
300 Ft
300 400 500
Európai Unió 2001-2006. 48db-os 2E "próbaveret" kollekció, mindegyik érme "SPECIMEN" jelzéssel kapszulában, 48 különböző országból (közte Magyarország, Lengyelország, San Marino, Vatikán, Csehország, Románia, Szlovákia, Szerbia, Horvátország, Montenegró, Monaco, stb.), kissé kopott, de jó állapotú fa díszdobozban, tanúsítványokkal T:UNC European Union 2001-2006. 48pcs 2E "trial strike" collection, "SPECIMEN" mark on all coins, all in capsule, from 48 different countries (including Hungary, Poland, San Marino, Vatican, Czechia, Romania, Slovakia, Serbia, Croatia, Montenegro, Monaco, etc.), in a slightly worn but good condition wooden gift box, with certificates C:UNC
30416.

Európai Unió 2001-2006. 48db-os 2E "próbaveret" kollekció, mindegyik érme "SPECIMEN" jelzéssel kapszulában, 48 különböző országból (közte Magyarország, Lengyelország, San Marino, Vatikán, Csehország, Románia, Szlovákia, Szerbia, Horvátország, Montenegró, Monaco, stb.), kissé kopott, de jó állapotú fa díszdobozban, tanúsítványokkal T:UNC
European Union 2001-2006. 48pcs 2E "trial strike" collection, "SPECIMEN" mark on all coins, all in capsule, from 48 different countries (including Hungary, Poland, San Marino, Vatican, Czechia, Romania, Slovakia, Serbia, Croatia, Montenegro, Monaco, etc.), in a slightly worn but good condition wooden gift box, with certificates C:UNC

Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00
Minimális ajánlat:
120 000 Ft
120 000 140 000 160 000
Franciaország DN "Ala Redingote Grise - R de Rivoli 45. / Depot Central de Vetements Hommes" kétoldalas sárgaréz reklám zseton (21,5mm) T:VF, patina France ND "Ala Redingote Grise - R de Rivoli 45. / Depot Central de Vetements Hommes" two-sided brass advertising token (21,5mm) C:VF, patina
30417.

Franciaország DN "Ala Redingote Grise - R de Rivoli 45. / Depot Central de Vetements Hommes" kétoldalas sárgaréz reklám zseton (21,5mm) T:VF, patina
France ND "Ala Redingote Grise - R de Rivoli 45. / Depot Central de Vetements Hommes" two-sided brass advertising token (21,5mm) C:VF, patina

Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
Fülöp-szigetek / Mindanao 1944. 20P "RA5 4355" helyi pénz / szükségpénz T:F, szép papír Philippines / Mindanao 1944. 20 Pesos "RA5 4355" local money / necessity money (notgeld) C:F, fine paper Krause P#S528d
30418.

Fülöp-szigetek / Mindanao 1944. 20P "RA5 4355" helyi pénz / szükségpénz T:F, szép papír
Philippines / Mindanao 1944. 20 Pesos "RA5 4355" local money / necessity money (notgeld) C:F, fine paper
Krause P#S528d

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Kína 2003-2004. 5Y-100Y (4xklf) képzési (oktatási) bankjegy, gyakorláshoz használatos + 1db égetési pénz (Hell Banknote) T:UNC,AU, sarokhajlás China 2003-2004. 5 Yuan - 100 Yuan (4xdiff) training banknotes (for counting and practicing) + 1pc "Hell Banknote" C:UNC,AU, folded corner
30419.

Kína 2003-2004. 5Y-100Y (4xklf) képzési (oktatási) bankjegy, gyakorláshoz használatos + 1db égetési pénz (Hell Banknote) T:UNC,AU, sarokhajlás
China 2003-2004. 5 Yuan - 100 Yuan (4xdiff) training banknotes (for counting and practicing) + 1pc "Hell Banknote" C:UNC,AU, folded corner

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Kína DN Égetési pénz 50.000.000 névértékben (~120-150x) eredeti, sérült csomagolásban (2x) T:UNC,AU  China ND Hell banknotes 50.000.000 (~120-150x) in original, in damaged packaging (2x) C:UNC,AU
30420.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Kolumbia / Lazareto lepra kolónia 1921. 2c Cu-Ni T:VF Colombia / Lazareto leper colony 1921. 2 Centavos Cu-Ni C:VF Krause KM#L10
30421.

Kolumbia / Lazareto lepra kolónia 1921. 2c Cu-Ni T:VF
Colombia / Lazareto leper colony 1921. 2 Centavos Cu-Ni C:VF
Krause KM#L10

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Kolumbia / Lazareto lepra kolónia 1921. 50c Bronz T:VF Colombia / Lazareto leper colony 1921. 50 bronze C:VF Krause KM#L14
30422.

Kolumbia / Lazareto lepra kolónia 1921. 50c Bronz T:VF
Colombia / Lazareto leper colony 1921. 50 bronze C:VF
Krause KM#L14

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Kolumbia / Lazareto lepra kolónia 1921. 50c Cu-Ni T:VF Colombia / Lazareto leper colony 1921. 50 Centavos Cu-Ni C:VF Krause KM#L13
30423.

Kolumbia / Lazareto lepra kolónia 1921. 50c Cu-Ni T:VF
Colombia / Lazareto leper colony 1921. 50 Centavos Cu-Ni C:VF
Krause KM#L13

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Miskolc 1860. 10kr "Miskolcz város utalványa" bélyegzéssel, értékjelzés "10" vastagabb, "elfogadtaik" sajtóhiba T:F Adamo MIS-2.1.5
30424.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Német Birodalom / Essen 1917. 50pf szükségpénz T:VF German Empire / Essen 1917. 50 Pfennig necessity money (notgeld) C:VF
30425.

Német Birodalom / Essen 1917. 50pf szükségpénz T:VF
German Empire / Essen 1917. 50 Pfennig necessity money (notgeld) C:VF

Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
Német Birodalom / Nürnberg 1860-1870 k. "NURNBERGER SPIEL UND RECHENPFENNIG" kétoldalas Cu számolóbárca (40mm) T:VF, lyukasztott Holy Roman Empire / Nürnberg around 1860-1870 "NURNBERGER SPIEL UND RECHENPFENNIG" two-sided Cu counter token (40mm) C:VF, holed
30426.

Német Birodalom / Nürnberg 1860-1870 k. "NURNBERGER SPIEL UND RECHENPFENNIG" kétoldalas Cu számolóbárca (40mm) T:VF, lyukasztott
Holy Roman Empire / Nürnberg around 1860-1870 "NURNBERGER SPIEL UND RECHENPFENNIG" two-sided Cu counter token (40mm) C:VF, holed

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események