https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Numizmatikai irodalom

Tételek száma: 27

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1990-2015. "AZ ÉREM" c. folyóirat 24db különböző lapszáma, használt, de jó állapotban.
1
30053.

1990-2015. "AZ ÉREM" c. folyóirat 24db különböző lapszáma, használt, de jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1991-2010 k. 35db-os, főleg Bedő árverési katalógus tétel
1
30054.

1991-2010 k. 35db-os, főleg Bedő árverési katalógus tétel

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
2001-2013. Tartalmas Rauch árverési katalógus tétel, benne: 67.-93. Münzenauktion, egyes árverések több kötetben (18xklf), 7.-14. e-live-Auktion (8xklf), Sommerauktion 2011, 2012, 2013 (6xklf) valamint Ordensauktion 2007
1
30055.

2001-2013. Tartalmas Rauch árverési katalógus tétel, benne: 67.-93. Münzenauktion, egyes árverések több kötetben (18xklf), 7.-14. e-live-Auktion (8xklf), Sommerauktion 2011, 2012, 2013 (6xklf) valamint Ordensauktion 2007

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
A Magyar Numizmatikai Társulat évkönyve 1975. Numizmatikai Ismeretterjesztő Előadások 1975. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, 1980. Használt állapotban.
1
30056.

A Magyar Numizmatikai Társulat évkönyve 1975. Numizmatikai Ismeretterjesztő Előadások 1975. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, 1980. Használt állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Aukciósház Kővágó L. - Globe-Impex Kft. 16db árverési katalógusa, mind különféle
1
30057.

Aukciósház Kővágó L. - Globe-Impex Kft. 16db árverési katalógusa, mind különféle

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Az Érem. Közlemények az éremgyűjtés köréből. Szerkeszti Huszár Lajos, Király Ferenc, Kupa Mihály és Pávó Elemér. 14 lapszám a XI-XIX. évfolyamból. (1955-1963). Budapest, 1955-1963. Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya (Múzeumok Rotaprint Üzeme). A lapszámok terjedelme kezdetben 16, később 24 oldal. A Magyar Numizmatikai Társulat a tudományos célokat szolgáló Numizmatikai Közlöny mellett 1922-ben indította meg az éremgyűjtők számára megjelentett, gyakorlati jellegű szakfolyóiratát "Az Érem" címmel. Folyóiratunk első szériájának lapszámai 1922-1942 között jelent meg, rendszertelen időközönként. A háború után 1955-ben indult újra a folyóirat Huszár Lajos, Király Ferenc és Pávó Elemér szerkesztésében. A hazai és nemzetközi éremgyűjtés szakfolyóirata a pénzverés, a bankónyomtatás, az érem- és plakettművészet kérdéseit tárgyalja, a gyűjtés és a hamisítás témáit is beleértve. Az 1956. évi 4. számtól oldalszámozáson belül 2-4 oldalnyi érem-, plakettrajzolattal. Szakfolyóiratunk római, bizánci, körmöci érmekkel éppúgy foglalkozik, mint a XVIII-XIX. századi hazai emlékérmek, rendjelek történetével és formavilágával. Gyűjteményünk az új sorozat 1-4., 7, 16., 18-25. számát, azaz összesen tizennégy számot foglal magában. Néhány füzet nyitóoldalán apró sérülés. Fűzve, egységes kiadói borítóban. Jó példány.
1
30058.

Az Érem. Közlemények az éremgyűjtés köréből. Szerkeszti Huszár Lajos, Király Ferenc, Kupa Mihály és Pávó Elemér. 14 lapszám a XI-XIX. évfolyamból. (1955-1963).
Budapest, 1955-1963. Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya (Múzeumok Rotaprint Üzeme). A lapszámok terjedelme kezdetben 16, később 24 oldal.
A Magyar Numizmatikai Társulat a tudományos célokat szolgáló Numizmatikai Közlöny mellett 1922-ben indította meg az éremgyűjtők számára megjelentett, gyakorlati jellegű szakfolyóiratát "Az Érem" címmel. Folyóiratunk első szériájának lapszámai 1922-1942 között jelent meg, rendszertelen időközönként. A háború után 1955-ben indult újra a folyóirat Huszár Lajos, Király Ferenc és Pávó Elemér szerkesztésében. A hazai és nemzetközi éremgyűjtés szakfolyóirata a pénzverés, a bankónyomtatás, az érem- és plakettművészet kérdéseit tárgyalja, a gyűjtés és a hamisítás témáit is beleértve. Az 1956. évi 4. számtól oldalszámozáson belül 2-4 oldalnyi érem-, plakettrajzolattal. Szakfolyóiratunk római, bizánci, körmöci érmekkel éppúgy foglalkozik, mint a XVIII-XIX. századi hazai emlékérmek, rendjelek történetével és formavilágával.
Gyűjteményünk az új sorozat 1-4., 7, 16., 18-25. számát, azaz összesen tizennégy számot foglal magában. Néhány füzet nyitóoldalán apró sérülés.
Fűzve, egységes kiadói borítóban. Jó példány.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Érdy János: Erdély érmei képatlasszal. Bp., 2010., Magyar Mercurius. Az 1862-ben megjelent kiadás hasonmása. Ebből a könyvből 850 számozott példány készült. Kiadói papírkötésben. Számozott (423/850.) példány. Közel újszerű állapotban.
1
30060.

Érdy János: Erdély érmei képatlasszal. Bp., 2010., Magyar Mercurius. Az 1862-ben megjelent kiadás hasonmása. Ebből a könyvből 850 számozott példány készült. Kiadói papírkötésben. Számozott (423/850.) példány. Közel újszerű állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Érdy János: Erdély érmei képatlasszal. Bp., 2010., Magyar Mercurius. Az 1862-ben megjelent kiadás hasonmása. Ebből a könyvből 850 számozott példány készült. Kiadói papírkötésben. Számozott (425/850.) példány. Közel újszerű állapotban.
1
30061.

Érdy János: Erdély érmei képatlasszal. Bp., 2010., Magyar Mercurius. Az 1862-ben megjelent kiadás hasonmása. Ebből a könyvből 850 számozott példány készült. Kiadói papírkötésben. Számozott (425/850.) példány. Közel újszerű állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Három darabos német nyelvű numizmatikai irodalom tétel, benne: Jindrich Marco: Münzzeichen aus aller Welt (Pénzverde jelek a világ minden tájáról). Artia, Prága, 1982.; Günther Schön: Kleiner deutscher Münzkatalog - Mit Lichtenstein, Österreich und Schweiz Ab 1871. Battenberg, München, 1986.; Dieter Fassbender: Lexikon für Münzsammler - 1800 Begriffe von Aachener Mark bis Zwittzermünze. Battenberg, Augsburg, 1991.
1
30062.

Három darabos német nyelvű numizmatikai irodalom tétel, benne: Jindrich Marco: Münzzeichen aus aller Welt (Pénzverde jelek a világ minden tájáról). Artia, Prága, 1982.; Günther Schön: Kleiner deutscher Münzkatalog - Mit Lichtenstein, Österreich und Schweiz Ab 1871. Battenberg, München, 1986.; Dieter Fassbender: Lexikon für Münzsammler - 1800 Begriffe von Aachener Mark bis Zwittzermünze. Battenberg, Augsburg, 1991.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Money Trend német nyelvű numizmatikai folyóirat 10db lapszáma, 1974-2004 közötti időszakból + Deutsches Münzen Magazin 1990/2-es lapszáma + Münzen Revue 1983. augusztusi és 1991. októberi lapszámai
1
30063.

Money Trend német nyelvű numizmatikai folyóirat 10db lapszáma, 1974-2004 közötti időszakból + Deutsches Münzen Magazin 1990/2-es lapszáma + Münzen Revue 1983. augusztusi és 1991. októberi lapszámai

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Money Trend német nyelvű numizmatikai folyóirat 15db lapszáma, 1993-2002 közötti időszakból
1
30064.

Money Trend német nyelvű numizmatikai folyóirat 15db lapszáma, 1993-2002 közötti időszakból

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Pannonia Terra árverési katalógus tétel, összesen 18db különféle, közte kamaraárverési darabok is, az 1-6. árverésekig hiánytalan
1
30065.

Pannonia Terra árverési katalógus tétel, összesen 18db különféle, közte kamaraárverési darabok is, az 1-6. árverésekig hiánytalan

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig


Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz