Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 334
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3445326
31209
522
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1992. "Dimák Hajnalka - Unkari " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (50mm) T:XF,VF, patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3453849
31210
522
Numizmatika
1993. "A közös munkával telt évek emlékére " egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátlapon "19.sz. Általános Iskola 1993" gravírozással, kopottas tokban (83mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3011627
31211
522
Numizmatika
1993. "Gróf Esterházy Miksa " nagyméretű bronz emlékplakett dísztokban, benne névre szóló "Esterházy Miksa emlékérem - Kurdics Sándor - 1993" gravírozott táblával. Szign.:NR (?) (107mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3321273
31212
522
13000
Numizmatika
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója, Kenderes 1993 " kerámia emlékérem "209" sorszámmal T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
3426316
31213
522
Numizmatika
1994. "Dr. Striker György / Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület " bronz emlékérem (60mm) T:XF patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3446537
31214
522
Numizmatika
1994. "Dr. Striker György / Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület " bronz emlékérem hátoldalán évszám gravírozással (60mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3444354
31215
522
2200
Numizmatika
1996. "International Bálint Centenary Congress 1896 1996 1-5 May " (Nemzetközi Bálint centenáriumi kongresszus - 1996. Május 1-5.) kétoldalas, öntött bronz emlékérem (60mm) + DN "Veszprém megye Közgyűlésének Elnöke " egyoldalas, öntött bronz emlékérem, lyukasztás nélküli füllel (66mm) T:XF, patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
3473937
31216
522
Numizmatika
1997. "Bábolna Takarmány 1789 / Bábolna Takarmány 1997 " részben aranyozott, részben ezüstözött emlékérem, kapszulában, dísztokban (43mm) T:PP még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3378778
31217
522
Numizmatika
1997. "Galambos Péter 1977-1995 emlékverseny Keszthely " kétoldalas bronz emlékérem T:AU,XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3491011
31218
522
Numizmatika
1997 k. "Pro Geophysica Emlékérem" kétoldalas, öntött bronz érdemérem gravírozás nélkül. "EÖTVÖS LORÁND 1848-1919 / PRO GEOPHYSICA ELGI (Eötvös Loránd Geofizikai Intézet)" (50mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
3470747
31219
522
Numizmatika
1998. "Kőbánya - Nemzetközi diáksportvetélkedő 1998. Internationale schülerwettkämpfe" egyoldalas kerámia plakett dísztokban (102x122mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3341076
31220
522
Numizmatika
1998. "Molnár István Alapítvány " egyoldalas, öntött bronz emlékérem. Szign.: KM (76mm) T:XF patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események