Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 334

1992. "Dimák Hajnalka - Unkari" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (50mm) T:XF,VF, patina
31209.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1993. "A közös munkával telt évek emlékére" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátlapon "19.sz. Általános Iskola 1993" gravírozással, kopottas tokban (83mm) T:AU
31210.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1993. "Gróf Esterházy Miksa" nagyméretű bronz emlékplakett dísztokban, benne névre szóló "Esterházy Miksa emlékérem - Kurdics Sándor - 1993" gravírozott táblával. Szign.:NR (?) (107mm) T:AU
31211.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója, Kenderes 1993" kerámia emlékérem "209" sorszámmal T:AU
31212.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
1994. "Dr. Striker György / Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület" bronz emlékérem (60mm) T:XF patina
31213.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1994. "Dr. Striker György / Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület" bronz emlékérem hátoldalán évszám gravírozással (60mm) T:AU
31214.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1996. "International Bálint Centenary Congress 1896 1996 1-5 May" (Nemzetközi Bálint centenáriumi kongresszus - 1996. Május 1-5.) kétoldalas, öntött bronz emlékérem (60mm) + DN "Veszprém megye Közgyűlésének Elnöke" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, lyukasztás nélküli füllel (66mm) T:XF, patina
31215.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
1997. "Bábolna Takarmány 1789 / Bábolna Takarmány 1997" részben aranyozott, részben ezüstözött emlékérem, kapszulában, dísztokban (43mm) T:PP
31216.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1997. "Galambos Péter 1977-1995 emlékverseny Keszthely" kétoldalas bronz emlékérem T:AU,XF
31217.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1997 k. "Pro Geophysica Emlékérem" kétoldalas, öntött bronz érdemérem gravírozás nélkül. "EÖTVÖS LORÁND 1848-1919 / PRO GEOPHYSICA ELGI (Eötvös Loránd Geofizikai Intézet)" (50mm) T:AU
31218.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
1998. "Kőbánya - Nemzetközi diáksportvetélkedő 1998. Internationale schülerwettkämpfe" egyoldalas kerámia plakett dísztokban (102x122mm) T:AU
31219.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
1998. "Molnár István Alapítvány" egyoldalas, öntött bronz emlékérem. Szign.: KM (76mm) T:XF patina
31220.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események