Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 334
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3397025
31137
522
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1970. "25 éve - 1945-1970 - Romokból kezdtük... " egyoldalas bronz emlékplakett, a felszabadulás 25. évfordulójára (160x76mm) T:AU patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3351972
31138
522
Numizmatika
1970. "25 éve - 1945-1970 - Romokból kezdtük... " egyoldalas Ganz bronz emlékplakett eredeti tokban, a felszabadulás 25. évfordulójára (160x75mm) T:AU patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3443920
31139
522
Numizmatika
1970. "Békéscsaba Városért " egyoldalas, aranyozott kitüntetés műgyantás városcímerrel, füllel + 1983. "A Művelődési Központért / Nagyközségi Tanács - Szécsény " kétoldalas bronz emlékérem, plombált műanyag tokban (42,5mm) T:AU,XF, aranyozás lekopott még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3453856
31140
522
Numizmatika
1970. "Békés Megyei Állami Építőipari Vállalat - Békéscsaba " egyoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban. Szign.: Simon F. (61mm) T:AU patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3417433
31141
522
Numizmatika
1970. "Hazánk felszabadulásának 25. évfordulójára " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (97mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3396979
31142
522
Numizmatika
1970. "Hazánk Felszabadulásának 25. évfordulójára / MSZMP Borsod megyei bizottsága " egyoldalas, öntött bronz plakett a hátoldalán bevéséssel (117,5mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3277383
31143
522
Numizmatika
1970 k. "A kerületért végzett munkája elismeréséül. I. Kerületi Tanács VB. " kétoldalas bronz emlékérem dísztokban (80mm), előlapján várábrázolással, hátlapján a kerület címere T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3485759
31144
522
Numizmatika
1970 k. "Állami Mezőgazdasági Gépjavító Szervezet - 20 év " egyoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem, hátoldalán "1948-1968" gravírozással (70mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3486541
31145
522
Numizmatika
1970 k. "Lenin Kohászati Művek Diósgyőr " egyoldalas bronz emlékérem (50mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3453873
31146
522
Numizmatika
1970 k. "T.O.T. / Kiváló Termelőszövetkezeti Munkáért " öntött bronz emlékérem (96mm) T:XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3509676
31147
522
Numizmatika
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3453861
31148
522
Numizmatika
1970 k. "Társadalmi Munkáért - Decs Nagyközségi Közös Tanács " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (100mm) T:XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események