Metszetek

Tételek száma: 101

Government House Calcutta. Litográfia. Parbury &amp; Co. London, 1837. 29x18,5 cm
18362.

Government House Calcutta. Litográfia. Parbury & Co. London, 1837. 29x18,5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
[Csecsen szénbányászok] O. Bakov metszete alapján. Nagy méretű litográfia. Lap szélén metszetet nem érő beszakadásokkal / Checnya coal miners 42,5x29 cm
18363.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Lamberts (1795-1845): Thomas Alcockbeck . Acélmetszet. 11x8 cm
18364.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
XVIII-XIX. sz. 22 db portré rézmetszet, híres államférfiak, művészek. Lapméret kb 26x22 cm
18365.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3 db nyomódúc ofszet nyomatok, 12x18 cm
18366.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
18367.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
18368.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
18369.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
cca 1850 2 db litográfia és metszet Kabulról, 12×17 és 16×20 cm
18370.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Thorma János: Az aradi vértanúk kivégzése nagy méretű litográfia, Könyves Kálmán Intézet, kartonon. 100x50 cm
18371.

Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
1861 A lipótmezei Országos Tébolyda épülete. Színezett fametszet, a tervező: Zettl Lajos mérnöktől. Ujságlapon. Képméret 52x12 cm Lap méret 53x35 cm
18372.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
18373.

Licitálható
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események