Bolhapiac Tételek száma: 513
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3453069
14916
522
Flea Market
Erdély faragott falidísz, 40x25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3453080
14917
522
Flea Market
Szatmárnémeti látképének intarziaképe, 30x46 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3452877
14918
522
Flea Market
Lampart Zománcipari Művek lüszteres mázas sirály asztaldísz, vas, jelzett,kopott, m: 21,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3454616
14919
522
Flea Market
Kőbányai világos sör és Arany ászok műanyag reklámtábla, 98x86 cm alatt, egyik sérült /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3454337
14920
522
3200
Flea Market
Szecessziós lepkeszárnykép tálca, középen tengerparti jelenet pálmafákkal, üvegezett, fán sérüléssel, 54x26 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3452629
14921
522
Flea Market
Német historizáló viaszkép, jelzett, 34x20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3452509
14922
522
Flea Market
Nigériai faragvány, 30x15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3452575
14923
522
Flea Market
San Marino alabástrom gyűrűtartó, d: 7 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3434750
14924
522
Flea Market
Kis bolhapiac tétel: bőr tárca, fém flaska, fantázia csillag, bőr karkötő még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3427098
14925
522
Flea Market
Hauser ébresztőóra rádióval d: 19 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3426484
14926
522
Flea Market
Keleti bronz hamuzó teve figurával, d: 13 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3427055
14927
522
Flea Market
Doboznyi régi tésztakiszúró. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események