Külföldi Képeslapok

Tételek száma: 775

1914 Sarajevo, Israeliticki hram / Israelitischer Tempel / synagogue + "M. kir. gyulai 2. népfölkelő gyalogezred 10. táb. század" (EM)
43148.
Anyagjel T4

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
1913 Sarajevo, Israelitischer Tempel mit Corps-Commando / synagogue, K.u.k. army headquarters (EB)
43149.
Anyagjel T3

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Sarajevo, Israelitischer Tempel mit Corps Commando / synagogue, K.u.k. army headquarters (hole)
43150.
Anyagjel T4

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
1913 Sarajevo, Quaipartie / Apelova obala / riverside, quay, synagogue (EK)
43151.
Anyagjel T2/3

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
1939 Vrelo Bosne, Boszna-forrás; spring
43152.
Anyagjel T2/3

Licitálható
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31
Minimális ajánlat:
100 Ft
100 200 300
1898 Zenica, Kolodvor / Bahnhof / railway station with locomotive + "BUDAPEST - BROOD 32. SZ." vasúti mozgóposta bélyegző (EB)
43153.
Anyagjel T3

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
1917 Bílá Hora, Weisserberg; Památné bojiste z r. 1620. J. Jiras / battlefield of 1620 (EB)
43154.
Anyagjel T3

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
1911 Bohumín, Bogumin, Oderberg; Franz Josefstrasse, Ringstrasse, Klosterschule, Rathaus, Elisabethstrasse, Israel. Tempel, Bahnhofsgebäude, Franz Josef-Brücke. Verlag O. Müller / streets, boarding school, town hall, synagogue, railway station, bridge (EB)
43155.
Anyagjel T3

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
1905 Brezová, Pirkenhammer (Karlovy Vary, Karlsbad); Gruss aus dem Caférestaurant Schützenmühle in Pirkenhammer bei Karlsbad. Hiller &amp; Gottschalt / café restaurant, lady with beer mugs. Art Nouveau, litho (EK)
43156.
Anyagjel T2/3

1905 Brezová, Pirkenhammer (Karlovy Vary, Karlsbad); Gruss aus dem Caférestaurant Schützenmühle in Pirkenhammer bei Karlsbad. Hiller & Gottschalt / café restaurant, lady with beer mugs. Art Nouveau, litho (EK)

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
Brno, Brünn; Kloster und Kirche der Barmherzigen Brüder / monastery and church, bridge, tram. Ascher &amp; Redlich (EK)
43157.
Anyagjel T2/3

Brno, Brünn; Kloster und Kirche der Barmherzigen Brüder / monastery and church, bridge, tram. Ascher & Redlich (EK)

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1911 Brno, Brünn; Krautmarkt gegen den Dom und Rathausturm / market, cathedral, town hall, café, shops (b)
43158.
Anyagjel T4

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
1915 Brno, Brünn; Kröna, Jubiläums-Knaben-Volks-und Bürgerschule und Kirche. Ascher &amp; Redlich / Jubilee Boys' Elementary and Civic School and Church (EM)
43159.
Anyagjel T3

1915 Brno, Brünn; Kröna, Jubiläums-Knaben-Volks-und Bürgerschule und Kirche. Ascher & Redlich / Jubilee Boys' Elementary and Civic School and Church (EM)

Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események