Katonai

Tételek száma: 241

1906 Osztrák-magyar tüzérség gyakorlata / K.u.k. military, artillery field practice. Fec. Ch. Scolik Wien. B.K.W.I. 828/14. Art Nouveau, floral (EK)
44032.
Anyagjel T2/3

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1906 Osztrák-magyar tüzérség gyakorlata / K.u.k. military, artillery field practice. Fec. Ch. Scolik Wien. B.K.W.I. 828/10. Art Nouveau, floral (EK)
44033.
Anyagjel T2/3

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1906 Osztrák-magyar lovasság gyakorlata / K.u.k. military, cavalry field practice. Fec. Ch. Scolik Wien. B.K.W.I. 828/13. Art Nouveau, floral (fl)
44034.
Anyagjel T2/3

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
19. gyalogezred parancsnoksága, osztrák-magyar katonák télen / Austro-Hungarian K.u.k. soldiers in winter. photo (EK)
44035.
Anyagjel T2/3

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Ententekünstler. B.K.W.I. 259-229 / Antant hatalmak kötélművészei / WWI Anti-Entente powers mocking art postcard s: Karl Josef (vágott / cut)
44036.
Anyagjel T4

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
1916 Nemzeti Áldozatkészség Szobra dombornyomott segélylap / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military charity fund, golden Emb. Szénásy Béla + "M. kir 17/ VI. népfelkelő gyalog zászlóalj 1. század" (fl)
44037.
Anyagjel T3

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Templom van itt: szívünk zenéje...első világháborús magyar katonai művészlap, hátoldalán az "Élet" karácsonyi képeslevelezőlap reklámmal / WWI Austro-Hungarian military art postcard, Christmas on the field, with postcard advertisement on the backside. artist signed (EK)
44038.
Anyagjel T2/3

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
1915 Fröhliche Ostergrüsse! / Húsvéti üdvözlet osztrák-magyar katonákkal / WWI Austro-Hungarian Easter greeting with K.u.k. soldiers (kopott élek / worn edges)
44039.
Anyagjel T2/3

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
1928 Börcsök Sándor csendőr törzsőrmester 1917. év május havában éjjel orosz drótakadályoknál elfog egy ellenséges figyelőt. Kiadja a Csendőrségi emlék-alap / WWI Hungarian military art postcard, capturing a Russian enemy (EB)
44040.
Anyagjel T3

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
1919 Osztrák-magyar katonák ágyú mellett / WWI Austro-Hungarian K.u.k. military, soldiers with a cannon (EM)
44041.
Anyagjel T4

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1916 Ivangorod, Iwangorod; Első világháborús szétlőtt vár az észt-orosz határon / Zerstörtes Fort. Kilophot 1916. / WWI K.u.K. military, destroyed fortress (EK)
44042.
Anyagjel T3

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1915 Generalfeldmarschall von Mackensen / WWI German military, Field Marshal Mackensen (gyűrődések / creases)
44043.
Anyagjel T3

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események