Katonai Tételek száma: 241
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3509624
44032
522
Militaria
KĂŠpeslapok
T2/3
1906 Osztrák-magyar tüzérség gyakorlata / K.u.k. military, artillery field practice. Fec. Ch. Scolik Wien. B.K.W.I. 828/14. Art Nouveau, floral (EK) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3509626
44033
522
Militaria
KĂŠpeslapok
T2/3
1906 Osztrák-magyar tüzérség gyakorlata / K.u.k. military, artillery field practice. Fec. Ch. Scolik Wien. B.K.W.I. 828/10. Art Nouveau, floral (EK) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3509632
44034
522
Militaria
KĂŠpeslapok
T2/3
1906 Osztrák-magyar lovasság gyakorlata / K.u.k. military, cavalry field practice. Fec. Ch. Scolik Wien. B.K.W.I. 828/13. Art Nouveau, floral (fl) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3445890
44035
522
Militaria
KĂŠpeslapok
T2/3
19. gyalogezred parancsnoksága, osztrák-magyar katonák télen / Austro-Hungarian K.u.k. soldiers in winter. photo (EK) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3483679
44036
522
Militaria
KĂŠpeslapok
T4
Ententekünstler. B.K.W.I. 259-229 / Antant hatalmak kötélművészei / WWI Anti-Entente powers mocking art postcard s: Karl Josef (vágott / cut) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3458440
44037
522
3200
Militaria
KĂŠpeslapok
T3
1916 Nemzeti Áldozatkészség Szobra dombornyomott segélylap / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military charity fund, golden Emb. Szénásy Béla + "M. kir 17/ VI. népfelkelő gyalog zászlóalj 1. század" (fl) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3483747
44038
522
3200
Militaria
KĂŠpeslapok
T2/3
Templom van itt: szívünk zenéje...első világháborús magyar katonai művészlap, hátoldalán az "Élet" karácsonyi képeslevelezőlap reklámmal / WWI Austro-Hungarian military art postcard, Christmas on the field, with postcard advertisement on the backside. artist signed (EK) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3487194
44039
522
3200
Militaria
KĂŠpeslapok
T2/3
1915 Fröhliche Ostergrüsse! / Húsvéti üdvözlet osztrák-magyar katonákkal / WWI Austro-Hungarian Easter greeting with K.u.k. soldiers (kopott élek / worn edges) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3509318
44040
522
3200
Militaria
KĂŠpeslapok
T3
1928 Börcsök Sándor csendőr törzsőrmester 1917. év május havában éjjel orosz drótakadályoknál elfog egy ellenséges figyelőt. Kiadja a Csendőrségi emlék-alap / WWI Hungarian military art postcard, capturing a Russian enemy (EB) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3414608
44041
522
Militaria
KĂŠpeslapok
T4
1919 Osztrák-magyar katonák ágyú mellett / WWI Austro-Hungarian K.u.k. military, soldiers with a cannon (EM) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3431286
44042
522
Militaria
KĂŠpeslapok
T3
1916 Ivangorod, Iwangorod; Első világháborús szétlőtt vár az észt-orosz határon / Zerstörtes Fort. Kilophot 1916. / WWI K.u.K. military, destroyed fortress (EK) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3465303
44043
522
Militaria
KĂŠpeslapok
T3
1915 Generalfeldmarschall von Mackensen / WWI German military, Field Marshal Mackensen (gyűrődések / creases) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események