https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Reklám

Tételek száma: 244

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1986 Polski Fiat találkozó meghívója, hátoldalon FSO 125p képével
1
19098.

1986 Polski Fiat találkozó meghívója, hátoldalon FSO 125p képével

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Gallaher brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 48 db-os komplett sorozat (kutyák), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 48 (Dogs), in album sheets
1
19099.

Gallaher brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 48 db-os komplett sorozat (kutyák), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 48 (Dogs), in album sheets

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Park Drive Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 48 db-os komplett sorozat (bajnokok), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 48 (Champions), in album sheets
1
19100.

Park Drive Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 48 db-os komplett sorozat (bajnokok), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 48 (Champions), in album sheets

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (híres találmányok), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Famous Inventions), in album sheets
1
19101.

Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (híres találmányok), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Famous Inventions), in album sheets

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (elsősegély), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (First Aid), in album sheets
1
19102.

Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (elsősegély), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (First Aid), in album sheets

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 48 db-os komplett sorozat (híres zsokék), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 48 (Famous Jockeys), in album sheets
1
19103.

Brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 48 db-os komplett sorozat (híres zsokék), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 48 (Famous Jockeys), in album sheets

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Churchman's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat ("A sebesség királyai"), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 ("Kings of Speed"), in album sheets
1
19104.

Churchman's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat ("A sebesség királyai"), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 ("Kings of Speed"), in album sheets

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Lufthansa vállszíjas táska 40x32 cm
1
19105.

Lufthansa vállszíjas táska 40x32 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Lufthansa vállszíjas táska 40x32 cm
1
19106.

Lufthansa vállszíjas táska 40x32 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
9 darab szivaros és szivarkás doboz, klf méretben, közte tartalommal.
1
19107.

9 darab szivaros és szivarkás doboz, klf méretben, közte tartalommal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
cca 1880 6 db különféle árut reklámozó litho gyűjtő kártya / Commercial goods itho cards
1
19108.

cca 1880 6 db különféle árut reklámozó litho gyűjtő kártya / Commercial goods itho cards

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
1942 Welvard taxigépirás, reklámlap, Exodus könyvkiadó részére.
1
19109.

1942 Welvard taxigépirás, reklámlap, Exodus könyvkiadó részére.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig


Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz