Fotó Tételek száma: 522
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3291178
19016
522
Photo
cca 1900-1915 Vegyes fotó tétel, 3 db: Családi portré, kissé sérült, körbevágva, 22,5x17 cm + Alföldi, falusi életképek, az egyik kissé sérült, 16x12 cm és 10x7 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3138488
19017
522
Photo
cca 1920 Levente sportegyesület csoportképe zászlókkal, háttérben a Magyar Folyam és Tengerhajózási Részvénytársaság (MFTR) egy hajójával, valamint budai várral és a királyi palotával, kissé foltos, a felületén kis sérüléssel, 17x23 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1544014
19018
522
500
Photo
1942 Nőiszabó ipari szakrajztanfolyam hallgatói, tablókép, kartonra ragasztva, feliratozva, 16×20,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
3224262
19019
522
Photo
1940 Berzsenyi Dániel reálgimnázium osztálykép, kartonra ragasztva, 16x23 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
2964377
19021
522
Photo
cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3159517
19022
522
300
Photo
Kálmán Anikó (1942-): Siófok, Megyei Művelődési Központ és Könyvtár plasztikus külső falburkolata (pirogránit, 1972) Fotó, papír, farostra ragasztva, hátoldalán jelzett. Kiállított fotó. Szélein apró sérülésekkel, 50x59,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
300 Ft
300 400 500
3413505
19023
522
Photo
ca 1900 2 db csoportkép, egyiken dekorált urakkal, azonosítandó nagy méretű karton fotók 28x22 cm, 24x18 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3435415
19024
522
Photo
ca 1974 Nemere László (1928-2005) filmrendező Hat köpeny c. filmjének 8 db werkfotója, Kiss Júlia fotós által jelzett borítékban 24x16 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3416146
19025
522
Photo
cca 1900-1910 A Vetró család sírhelye, nagyméretű fotó kartonon, kissé viseltes, foltos, 23,5x29,5 cm, karton: 34x41 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3256334
19026
522
Photo
cca 1900 Friedrich August von Kaulbach (1850-1920) híres német festő női portréja után készült reprodukciós fotó, keményhátú vintage fotó, Hanfstaengl szárazpecséttel jelzett felvétele, apró felületi sérülésekkel, 39x28 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3453017
19027
522
Photo
cca 1960-1970 kb 70 darabos német fotóalbum, ünnepségek, utazások, motorverseny, stb, még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3453350
19028
522
Photo
2005 Kiss Júlia: Az Ebéd c. film jelenetei (Kozák András, Hollósi Frigyes), 2 db nagyméretű fotó, Kiss Júlia Balázs Béla-díjas fotográfus jelzett felvételei, az egyiken sarokhiánnyal, 27x34,5 cm körül még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események