Fotó Tételek száma: 522
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3507831
18508
522
Photo
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Vitorlások a kikötőben, Siófok, sarokhajlás, 22,5x17 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3508015
18509
522
Photo
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Akrobatikus mozdulat. Pecséttel jelzett, 22,5x17 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3508020
18510
522
Photo
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Makettrepülők. Pecséttel jelzett, 22,5x17 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3508021
18511
522
Photo
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Kecseti erdélyi lány. Pecséttel jelzett, 22,5x17 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3508027
18512
522
Photo
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Kecseti erdélyi pár. Pecséttel jelzett, 22,5x17 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3278583
18514
522
4800
Photo
Vidarény Iván (1887-1982): Virágszál (1959) vintage fotó nagyítás 39x30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
2964556
18515
522
2200
Photo
Engi László: 11 db nagy méretű jelzett művészfotó részben kartonon, közte sérült, 30x19 cm és 40x30 cm közötti méretben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
3469782
18516
522
4400
Photo
Szabóky Zsolt: Dévény. Jelzett művészfotó, üvegezett keretben. 30x40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
3511586
18517
522
Photo
Jelzés nélkül: Esküvő ipari tájban (Anglia?) ca 1970. Vintage fotóművészeti alkotás Zselatinos nagyítás, fotópapír, 23x15 cm / 30x28 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3511587
18518
522
Photo
Jelzés nélkül: Rioi carneval. Zselatinos nagyítás, fotópapír. 38x39 cm / 41x52 cm Unmarked: Untitled (Carneval in Rio, ca 1970). Gelatin enlargement, photographic paper, 38x39 cm / 41x52 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3487073
18519
522
15000
Photo
Amatőr erotikus művészfotók, 6 db, 15x10 cm körüli méretben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
3487091
18520
522
Photo
Amatőr erotikus művészfotók, 8 db, 8,5x8,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események