Külföldi fém- és ezüstpénzek Tételek száma: 574
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3395193
32256
518
Worldwide silver and metal coins
Numizmatika
Ausztria 1893. 1K Ag "Ferenc József " T:XF,VF patina, ph. Austria 1893. 1 Corona "Franz Joseph " C:XF,VF patina, edge error Krause KM#2804 3486064
32257
518
2200
Numizmatika
Ausztria 1895. 1K Ag "Ferenc József" T:VF-F patina Austria 1895. 1 Corona Ag "Franz Joseph" C:VF-F patina Krause KM#2804 3485637
32258
518
Numizmatika
Ausztria 1897. 2h bronz aranyozva, szerencsepénzzé alakítva, gombával T:XF kopott aranyozás Austria 1897. 2 Heller bronze gilded, made for lucky coin, with mushroom C:XF worn gilting 3484672
32259
518
Numizmatika
Ausztria 1898-1901. 1K Ag "Ferenc József" (2xklf) T:VF,F patina Austria 1898-1901. 1 Corona Ag "Franz Joseph" (2xdiff) C:VF,F patina 3450076
32260
518
Numizmatika
Ausztria 1899. 1K Ag "Ferenc József" T:VF patina Austria 1899. 1 Corona Ag "Franz Joseph" C:VF patina Krause KM#2804 3484676
32261
518
Numizmatika
Ausztria 1900. 5K Ag "Ferenc József " T:F,VG patina, ph-k Austria 1900. 5 Corona Ag "Franz Joseph " C:F,VG patina, edge errors Krause KM#2807 3035590
32262
518
15000
Numizmatika
Ausztria 1900. 5K Ag "Ferenc József" T:VF karc Austria 1900. 5 Corona Ag "Franz Joseph" C:VF scratch Krause KM#2807 3418034
32263
518
Numizmatika
Ausztria 1908. 1K Ag "Ferenc József - Jubileum" T:AU,XF patina Austria 1908. 1 Corona Ag "Franz Joseph - Jubilee" C:AU,XF patina Krause KM#2808 3431539
32264
518
Numizmatika
Ausztria 1908. 1K Ag "Ferenc József - Jubileum" T:VF patina Austria 1908. 1 Corona Ag "Franz Joseph - Jubilee" C:VF patina Krause KM#2808 3035594
32265
518
17000
Numizmatika
Ausztria 1908. 5K Ag "Ferenc József - Jubileum" T:VF,F Austria 1908. 5 Corona Ag "Franz Joseph - Jubilee" C:VF,F Krause KM#2809 3454588
32266
518
Numizmatika
Ausztria 1914. 1K Ag "Ferenc József" T:XF, patina Austria 1914. 1 Corona Ag "Franz Joseph" C:XF, patina Krause KM#2820 3454591
32267
518
Numizmatika
Ausztria 1915. 1K Ag "Ferenc József" T:XF, patina Austria 1915. 1 Corona Ag "Franz Joseph" C:XF, patina Krause KM#2820 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft