Design - divat

Tételek száma: 247

5 darab klf női parfüm,tartalommal.
12532.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1950, Papi ruha, jó állapotban.
12533.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Többpántos gyűrű türkiz kövekkel díszítve, m: 56
12534.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Hiripi Zsuzsanna: Kerámia fali lámpa, jelzett, hibátlan, d: 38 cm
12535.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Design rozsdamentes acél szódás szifon, m: 32 cm
12536.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

2 darab aranyszínű kép, üvegezett aranyszínű keretben, 6x4 cm, 17x12 cm
12537.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Kézzel festett egyiptomi papirusz szuvenírkép, üvegezett fém keretben, 20x15 cm
12538.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Dekoratív üveg és fém doboz, polírozott réz tető és alj, fém szerelékekkel, csiszolt és festett virág- és levélmintával díszített üveg oldalakkal, négy golyós lábbal, kopásokkal, 13x8x8 cm
12539.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Olasz design falilámpa, színátmenetes üveg ellenzővel, jelzéssel, szép állapotban, m: 34 cm
12540.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Kínai selyemkép, madár és virág ábrázolással, 55x78 cm
12541.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

7 darabos régebbi bútorfogantyú szett, fém, jó állapotban, h: 14,5 cm
12542.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Art deco stílusú hármas gyertyatartó, nikkelezett, négyzetes fém talpon kör alakú test 3 cső alakú gyertyatartó csepegtetővel kopásokkal m: 15cm
12543.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft