Design - divat Tételek száma: 247
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3452609
12532
518
Design - fashion
5 darab klf női parfüm,tartalommal. 3452500
12533
518
Design - fashion
cca 1950, Papi ruha, jó állapotban. 3274914
12534
518
Design - fashion
Többpántos gyűrű türkiz kövekkel díszítve, m: 56 3455571
12535
518
Design - fashion
Hiripi Zsuzsanna: Kerámia fali lámpa, jelzett, hibátlan, d: 38 cm 3322384
12536
518
11000
Design - fashion
Design rozsdamentes acél szódás szifon, m: 32 cm 3322340
12537
518
9500
Design - fashion
2 darab aranyszínű kép, üvegezett aranyszínű keretben, 6x4 cm, 17x12 cm 3322336
12538
518
9500
Design - fashion
Kézzel festett egyiptomi papirusz szuvenírkép, üvegezett fém keretben, 20x15 cm 3096330
12539
518
4800
Design - fashion
Dekoratív üveg és fém doboz, polírozott réz tető és alj, fém szerelékekkel, csiszolt és festett virág- és levélmintával díszített üveg oldalakkal, négy golyós lábbal, kopásokkal, 13x8x8 cm 2964733
12540
518
Design - fashion
Olasz design falilámpa, színátmenetes üveg ellenzővel, jelzéssel, szép állapotban, m: 34 cm 3137492
12541
518
4800
Design - fashion
Kínai selyemkép, madár és virág ábrázolással, 55x78 cm 2964923
12542
518
4600
Design - fashion
7 darabos régebbi bútorfogantyú szett, fém, jó állapotban, h: 14,5 cm 2938034
12543
518
Design - fashion
Art deco stílusú hármas gyertyatartó, nikkelezett, négyzetes fém talpon kör alakú test 3 cső alakú gyertyatartó csepegtetővel kopásokkal m: 15cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft