Design - divat Tételek száma: 247
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3489082
12470
518
5500
Design - fashion
cca 1930-40 össz. 4 db Kőbányai sörös kupak, részben kopott, dekoratív üvegezett keretben, 22x22 cm 3489084
12471
518
Design - fashion
1935 "Egyetlen csókot sem Fan-Tai leheletillatosító cukorka nélkül!" reklámcímke dekoratív üvegezett keretben, 31x31 cm 3489085
12472
518
Design - fashion
1935 "Egyetlen csókot sem Fan-Tai leheletillatosító cukorka nélkül!" reklámcímke dekoratív üvegezett keretben, 31x31 cm 3489087
12473
518
4800
Design - fashion
cca 1930 Puljer Influment cukorka köhögés és rekedtség ellen, art deco cukorkás zacskó dekoratív üvegezett keretben, 30x25 cm 3489088
12474
518
4800
Design - fashion
Szent István malátakávé számolócédula dekoratív üvegezett keretben, 32x26 cm 3489089
12475
518
4800
Design - fashion
"Mi is malátakávét iszunk" villamosplakát dekoratív üvegezett keretben, 42x34 cm 3489078
12476
518
100
Design - fashion
Unisex irhabunda, 42-es méret, kis hibával. 3484806
12477
518
Design - fashion
Szív alakú dobozban karácsonyi díszdobozok, 25x25 cm 3484828
12478
518
Design - fashion
Yves Rocher 3 darab Bath & Shower gel. 3473422
12479
518
Design - fashion
4 darab angol ezüstözött gyertyatartó, jelzett, m: 13,5 cm 3473424
12480
518
Design - fashion
Art deco intarziás váza, m: 27 cm 3473429
12481
518
Design - fashion
Berndorf 24 részes 6 személyes evőeszköz készlet. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft