Design - divat

Tételek száma: 247

cca 1930-40 össz. 4 db Kőbányai sörös kupak, részben kopott, dekoratív üvegezett keretben, 22x22 cm
12470.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

1935 "Egyetlen csókot sem Fan-Tai leheletillatosító cukorka nélkül!" reklámcímke dekoratív üvegezett keretben, 31x31 cm
12471.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

12472.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

cca 1930 Puljer Influment cukorka köhögés és rekedtség ellen, art deco cukorkás zacskó dekoratív üvegezett keretben, 30x25 cm
12473.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Szent István malátakávé számolócédula dekoratív üvegezett keretben, 32x26 cm
12474.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

"Mi is malátakávét iszunk" villamosplakát dekoratív üvegezett keretben, 42x34 cm
12475.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Unisex irhabunda, 42-es méret, kis hibával.
12476.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Szív alakú dobozban karácsonyi díszdobozok, 25x25 cm
12477.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Yves Rocher 3 darab Bath & Shower gel.
12478.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

4 darab angol ezüstözött gyertyatartó, jelzett, m: 13,5 cm
12479.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Art deco intarziás váza, m: 27 cm
12480.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Berndorf 24 részes 6 személyes evőeszköz készlet.
12481.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft