Lukács József: A magyar katonai hírlapok és folyóiratok bibliográfiája II. Rákóczi Ferenctől napjainkig (1705-1941) Korabeli félvászon-kötésben, kiadói papírborító belekötve. 189 (2)p.
Baldur von Schirach: Revolution der Erziehung. Reden aus den Jahren des Aufbaus. München,1942,NSDAP, 197+3 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, aláhúzásokkal, bejelölésekkel és jegyzetekkel.
Edwin Erich Dwinger: Die Armee hinter Stacheldraht: Das Sibirische Tagebuch. Jena,[1929.],Eugen Diedrichs Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban, 1936-os német nyelvű ajándékozási sorokkal.
Wolfgang Paul: Geschichte der 18. Panzer-Divission 1940-1943. Mit Geschichte der 18. Artillerie-Division 1943-1944. Anhang Heeresartillerie-Brigade 88. 1944-1945. 1989., Preußischer Militär-Verlag. Német nyelven. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Dolinay Gyula. Ifjusági olvasmányok fiuk és leányok számára. Számos képpel. (86 l.) Budapest, 1884. Légrády. Kiadói papírborítóval Aranyozott korabeli egészvászon kötésben .