Rákosi Jenő: A kis Kelemen története. Regény kicsik és nagyok számára. Bp., Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly rajzaival. Kiadói egészvászon kötés, címlapon ragasztások, néhány ceruzás firka, foltos lapok, kopottas állapotban.