Történelmi Magyarország Tételek száma: 2532
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3469055
40599
518
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest XIV. Székesfővárosi Állatkert, ötös pony fogat (póni). Hölzel Gyula felvétele 3400936
40600
518
900
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1917 Budapest XIV. Vajdahunyad vára. Neumann Márton felvétele (kopott sarkak / worn corners) 3469047
40601
518
3800
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T4
1911 Budapest XIV. Városliget, Angol Park, Az elvarázsolt kastély. Meinhardt Fr. Curt igazgató tulajdonos (EM) 3489095
40602
518
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest XIV. Városliget, Ezredéves Országos Kiállítás, Közlekedési csarnok, Gépcsarnok. litho s: Morelli, Dörre T. + piros 5 Ga. (EK) 3467288
40603
518
2200
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3/4
1897 Budapest XIV. Városliget, Ezredéves Országos Kiállítás, Magyar utca és a templom, Posner és Fia, litho barna 2 Kr. Ga. s: Cserna (fa) 3489107
40604
518
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3/4
1900 Budapest XIV. Városliget, Ezredéves Országos Kiállítás, Magyar utca és a templom, Posner és Fia. litho s: Cserna + barna 2 Kr. Ga (szakadások / tears) 3492085
40605
518
4800
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest XIV. Városliget, férfi társaság a kertben. Özv. Bienenfeld Zsné fényképészeti műterme. photo (fl) 3444949
40606
518
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1905 Budapest XIV. Városliget, korcsolya csarnok, Divald Károly 613. sz. (EB) 3309175
40607
518
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1913 Budapest XIV. Városliget, Rudolf trónörökös szobra. Divald Károly műintézete 41-1908. (EK) 3447749
40608
518
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1902 Budapest XIV. Városliget, Vajdahunyad vára. Ganz Antal No. 14. (EK) 3457708
40609
518
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1956 Budapest XIV. Városliget, Vajdahunyad vára. Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata 3447738
40610
518
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest XIV. Városligeti tó a Vajdahunyad várral, Mezőgazdasági Múzeum, csónakok magyar zászlóval (EK) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft