1912 Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry; Poprádi-tó és csúcs. Cattarino S. utóda Földes Samu kiadása 212. sz. / Popper-See und Spitze / Popradské pleso / lake (EB)
Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry; Téli élet a Magas Tátrában, szánkózás / Wintersport in der hohen Tatra / winter sport, sledding (felületi sérülés / surface damage)
1905 Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry; Téry menház az Öt-tónál a Kis-Tarpataki völgyben. Feitzinger Ede kiadása 1904/14 Autochrom 496. / Das Téry-Schutzhaus bei den Fünf-Seen im Klein-Kohlbachthal / rest house (EB)
Tátrafüred, Ótátrafüred, Altschmecks, Stary Smokovec (Magas-Tátra, Vysoké Tatry); Nagyszálloda télen / Grand Hotel in winter. Fot. Hunfalvy (vágott / cut)