Történelmi Magyarország Tételek száma: 2532
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3472682
42375
518
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1901 Szepesbéla, Szepes-Béla, Spisská Belá (Szepes, Zips); Fő utca, templom, Béla szálloda. Müller Zsuzsanna kiadása / main street, church, hotel (EM) 3487067
42376
518
5500
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1921 Szepesváralja, Kirchdrauf, Spisské Podhradie; Platzansicht / látkép, vár, Vozári Rezső üzlete, piac. D. K. E. / Spissky hrad / general view, castle, shop, market (EB) 3472692
42377
518
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1910 Szepesváralja, Spisské Podhradie; Szepesvár este holdfényben. Kézmarssky M. és Handlovics Imre kiadása / Zipser Schloss / Spissky hrad / castle at night in moonlight (fl) 3053748
42378
518
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Szklenófürdő, Sklené Teplice; Pánsky -Kúpel / Úri fürdő / spa, bath. Foto A. Kramer 3485294
42379
518
5500
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1900 Szliács, Sliac; Buda és Pest szálloda, Pannonia szálloda. Eugen Végh kiadása, szecessziós-virágos keret / hotels, spa. Art Nouveau, floral frame (fl) 3485281
42380
518
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T4
1904 Szliács, Sliac; Buda szálloda. Lechnitzky O. fénynyomdája kiadása 187. sz. / hotel (r) 3485286
42381
518
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1904 Szliács, Sliac; Fő tér, Kossuth-fa. Lechnitzky O. fénynyomdája kiadása 191. sz. / main square, tree 3485292
42382
518
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Szliács, Sliac; gyógyfürdő és környéke. Pannonia, Otthon, Hungaria, Fürdőház, Buda, Bellevue, Bristol, Újpest szálloda, Huszka vendéglő, Amália, Strauss, Dankovsky kávéház és étterem, Pest és Pestszárny szálloda, Izraelita (zsidó) vendéglő, Üdvözlégy villa, Üvegház kertész lak / spa, hotels, villas, Jewish restaurant, greenhouse, café (EK) 3485279
42383
518
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1905 Szliács, Sliac; Otthon szálloda. Lechnitzky O. fénynyomdája kiadása 190. sz. / hotel (kopott sarkak / worn corners) 3485278
42384
518
4600
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1905 Szliács, Sliac; Újpest szálloda. Lechnitzky O. fénynyomdája kiadása 188. sz. / hotel (r) 3485264
42385
518
4600
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1907 Szliács, Sliac; Üdvözlégy villa. Lechnitzky O. fénynyomdája kiadása 200. sz. / villa (EK) 3326491
42386
518
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Szliácsfürdő, Kúpele Sliac; Pannónia szálloda. Krompecher Gy. és Fia kiadása / hotel (felületi kopás / worn surface) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft